اجرای سقف کاذب اجرای سقف کاذب 60*60 اجرا و نصب انواع سقف کاذب کناف ساختمان

هزینه های اجرایی و دستمزد از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قيمت سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام محسوب می گردند. می توان گفت که مهم ترین عامل موثر در قیمت اجرای سقف کاذب ، جنس سقف و مصالح مصرفی در ساخت آن می باشد. هزینه اجرای سقف کاذب چوبی غالبا بیشتر از سایر انواع سقف های کاذب است. همچنین متراژ و اجرت نصب سقف کاذب نیز بر روی هزینه تمام شده موثر می باشند.

روش صحیح اجرای نبشی در سقف کاذب

اگر فاصله بین سقف اصلی و سقف کاذب بیشتر از یک متر باشد، بهتر است که برای نصب کردن آویزها، شبکه ای از پروفیل های فلزی که نصب شده و بعد از آن آویزها به آن وصل می شوند. هزینه اجرا و قیمت سقف طلقی نیز همانند سقف (کی پلاس پارس) مناسب می باشد. قیمت اجرای این سقف به اندازه ی سقف (کی پلاس پارس) مناسب نمی باشد. سقف کاذب با پنل گچی آماده یک جایگزین بسیار مناسب برای سقف های گچبری شده قدیمی می باشد که بسیار وزن سبکی نسبت به سقف های گچبری شده سابق دارند. این سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) بیشتر در راهروهای هتل ها، بیمارستان ها و ….

سقف کاذب ۶۰۶۰ سادهجهت نصب سقف کاذب میتوانید با شرکت هماهنگ کنید جهت مشاهده تصاویر آسمان مجازی به گالری تصاویر و یا کانال تلگرام آسمان مجازی کلیک کنید. جهت مشاهده انواع تصاویر سقف کاذب گچی پی وی سی آلومینیومی آکوستیک به این بخش سقف کاذبمراجعه کنید. همچنین قابلیت دسترسی به سقف زیرین (سقف اصلی) را نیز فراهم می کند. در مقایسه با سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) می توان به این نکته اشاره کرد که نمی توان از سقف گریلیوم در واحد های مسکونی مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق خواب و پذیرایی و …. برای نمونه می توان گفت سقف کاذب یکپارچه بیشتر در واحدهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد اما برای بیمارستان ها و دفاتر اداری و … سقف کاذب مشبک مناسب است. بنابراین باید کاربری فضا را در انتخاب سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) در نظر گرفت.

سقف کاذب پاسیو و حیاط خلوت

این پارچه پی وی سی که در رنگ های متنوعی در دسترس شماست روی ریل هایی در دو طرف سقف کشیده می شود و از پایین در فاصله دو متری حرارت می بیند و ثابت می شود. با استفاده از این سقف ها می‌توانید زیر سقف های شیروانی استفاده کنید که هزینه های شما را بسیار پایین می آورد. این سقف ها عایق بسیار خوبی هستند چرا که بین آن ها هواجریان دارد و هوا بهترین عایق است. کناف از جمله بزرگترین شرکت های تولید کننده سیستم سازه های خشک در جهان می باشد که بنیان گذار کناف یک شخص آلمانی می باشد ، کناف نام خانوادگی این شخص می باشد که در ایران با نام کناف ایران شناخته شده می باشد.

ثبت درخواست رایگان در “خدمت از ما” به شما این امکان را می دهد که هزینه‌های خود را کاهش دهید و با کیفیت نصب مطلوب، ارزان‌ترین اجرای سقف کاذب را دریافت نمایید. این روزها متداول ترین سوالاتی که افراد در ارتباط با نصب سقف کاذب و قیمت سقف کاذب می‌پرسند به شرح زیر است. این قبیل سقف‌ها را سقف کاذب آسمان مجازی یا سقف کشسان می‌گویند، که بسیار متنوع و زیبا هستند و هر نوع طرح آسمان را که دوست داشته باشید با این سقف می‌توانید به فضای خانه‌تان اضافه کنید. سقف کناف فلتبوسیله ساختار پیچ شده توسط صفحات روکش داره گچی (سوراخ دار) به سقف اصلی متصل میشوند. همانطور که اشاره شد سقف کاذب پی وی سی نمای زیبایی را به ساختمان هدیه می دهند. جنس سقف کاذب پی وی سی از جنس پلاستیکی سخت (مستحکم) به نام پلی وینیل کلرایدتولید میشوند.

این عواقب در رابطه با سایر سقف‌های کاذب هم به همین قیمت سقف کاذب منوال خواهد بود. اجرای صحیح سقف کاذب باعث زیبا دیده شدن سقف کاذب می شود و باید همیشه در نظر داشته باشیم. با اجرای درست و صحیح می توانیم نظر پیمانکاران را به خود جلب نماییم‌.همان طور که مصالح مرغوب در سقف کاذب باعث کیفیت سقف میشود اجرای سقف کاذبصحیح و درست هم باعث کیفیت و خوب دیده شدن نمای ساختمان ما می شود. پس سعی کنیم در اجرای سقف کاذباز نصاب های کار آزموده و آمورش دیده شرکت های معتبر استفاده کنیم.، تا برای اجرای سقف کاذببه مشکل نخوریم. تمامی پروژه های قابل اجرا توسط شرکت آدلی آرا بنا در لیست زیر موجود است که انواع پروژه های سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) را شامل می شود و در اکثر مکان های عمومی و خصوصی قابل اجرا است. در ایران با توجه به شرایط جوی و آب و هوای متغیر چهار فصلی که در شهر های مختلف دارد و همچنین با توجه به ایمن سازی ساختمان ها، واحد های مسکونی، اداری، تجاری و ….

  • این روش برای بخش های با سطح بیشتر از 50 مترمربع بهترین گزینه است تا سقف کاذب از پایداری خوبی برخوردار باشه.
  • می‌توانید چندین باز از سقف کاذب برای مکان‌های مختلف استفاده کنید؛ از این رو قیمت سقف کاذب مقرون به صرفه است.
  • ضمن اینکه به راحتی می توان با کمک ساخت سقف کاذب ساده ، لوله های تاسیسات را پوشاند.
  • از آنجا که تیرهای سقف ممکن است از ارتفاع‌های مختلفی برخوردار باشند، اندازه گیری ارتفاع تیرهای قاب را در اولویت می‌دهند.

اجرای سقف کاذب اجرای سقف کاذب 60*60 اجرا و نصب انواع سقف کاذب کناف ساختمان

سقف کاذب یکپارچه با پنل گچی CLEANEO یک عایق صوتی بسیار قوی و مناسب محسوب می شود که در اکثر مکان های عمومی شلوغ مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از تایل آکوستیک می تواند تاثیر خوبی در جذب صوت و عایق صوتی نمودن سقف کناف (کی پلاس پارس) ایجاد کند. اما باید به این نکته اشاره کرد که سقف دکوراتیو مشبک کناف (کی پلاس پارس) از تعدادی تایل سقف تشکیل می شود که به صورت شبکه ای و کنار هم و معلق درون این سازه فولادی قرار می گیرند. یکی از دلایل اینکه بسیار از آن استفاده می شود مقاوم بودن در برابر حرارت و حشرات و قارچ و مقاومت در برابر رطوبت بسیار بالا است و از طرفی قیمت آن مقرون به صرفه می باشد. یکی دیگر از مزایای آن می توان به پانل های طولی و تایل های پی وی سی اشاره کرد.

سقف کاذب اتاق خواب

دارد و برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید. گاهی اوقات نمای داخلی خوب نیست و می خواهید آن را تغییر دهید بنابراین می توانید از انواع سقف های کاذب استفاده کنید. در گاهی دیگر از اوقات می‌خواهید تاسیسات را به گونه ای رد کنید که دیده نشوند و در این صورت می توانید از سقف کاذب استفاده کنید. اغلب تعداد و فاصله بین آویزها هم متناسب با جنس سقف کاذب و نیز تعداد روشنایی های مورد نظر صورت می گیرد.

کارشناسان سمیران شما را در مسیر انتخابی زیبا و دلنشین برای محیط دلخواهتان راهنمایی خواهند کرد. بخاطر جنس وینیل کلراید که گفته شد بسیار قابل اشتعال است، بنابراین در محیط های اداری و همچنین پارکینگ های آپارتمانها نیاز به مجوز آتش نشانی و شهرداری دارد. در طراحی آشپزخانه، حمام و سرویس و پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آکس طرح و ساخت است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. اجرایسازه کاذبنقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی دارد؛ زیرا از هدر رفت انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می کند. • اگر قصد نصب یک پانل بزرگ نور فلورسنت (نظیر پانل داخل سرویس‌های بهداشتی و حمام) را دارید‌‌، خط خود را در فاصله‌ی ۱۵ سانتی متری بکشید تا پانل شفاف پلاستیکی خیلی به لامپ نزدیک نباشد.