بایگانی‌های کیبورد کامپیوتر مرکزی لارستان-ندیمی کو | hp-mag

مثلاً با کیبوردهای گیمینگ لاجیتکG و نرم‌افزار لاجیتکG HUB می‌توان هر کدام از دکمه‌های ماکرو را برای فعال‌سازی مجموعه‌ای از دکمه‌ها تنظیم نمود. به گونه‌ای که برای هر بازی نورپردازی متفاوتی را مجله خبری محصولات اچ پی تنظیم کرده تا کیبوردهنگام ورود به بازی به طور خودکار نورپردازی که از قبل تنظیم شده را ارائه دهد. پس پشتیبانی نرم‌افزاری کیبورد گیمینگ،یکی از مسائلی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید.

  • حروف چاپ شده روی دکمه ها با رنگ خاکستری تیره هست و اگر نور پس زمینه خاموش باشه هیچی نمیبینید .
  • این کیبوردیک ورودی جک هدفون هم دارد که انجام مدیریت کابل‌ها را بسیار آسان‌تر کرده‌است.
  • مثلاً با کیبوردهای گیمینگ لاجیتکG و نرم‌افزار لاجیتکG HUB می‌توان هر کدام از دکمه‌های ماکرو را برای فعال‌سازی مجموعه‌ای از دکمه‌ها تنظیم نمود.
  • رازر ‌یکی از بهترین تولیدکنندگان موس و کیبورد گیمینگ است.

از نظر اتصالات هم برخی از کیبوردها به صورت Wirelessیا بی سیم تولید شده‌اند و از طریقBluetoothیا با گیرندهRF به کامپیوتر متصل می‌شوند. نوع دیگر نیز کیبوردهایWiredیا سیمی هستند که با کابل USB(با کانکتور نوع A) مستقیماً به مادربورد وصل می‌شوند. کیبوردهای بسیار قدیمی نیز با کانکتور PS/2 به مادربورد متصل می‌شدند.هر چند که امروزه هم این نوع کیبوردها گاهاً مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کیبوردها همان طراحی صفحه‌کلیدهای کوئرتی را دارند، با این تفاوت که کاملا انعطاف‌پذیر می‌باشند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را تا کرده و حمل کنید. کار کردن با این کیبوردها خیلی راحت نیست و بنابراین، خرید کیبورد ژله‌ای را تنها به کسانی توصیه می‌کنیم که می‌خواهند کیبورد خود را با خود حمل کنند. این نوع صفحه کلید بلوتوثی محصول شرکت اپل است و به صورت خودکار به کامپیوترهای مکینتاش متصل می‌شود.

موس و کیبورد گیمینگ Limeide GTX300 B

در حالی که اکثر کلیدهای صفحه کلید حروف، اعداد یا نشانه را تولید می‌کنند کلیدهای دیگر یا فشار کلید به‌طور هم‌زمان می‌تواند اقدامات تولید یا اجرای دستورهای رایانه تولید کند. کلیدهای ترکیبی نوعی از فشار دادن همزمان کلیدها با هم است. لاجیتک یک تولیدکننده لوازم جانبی و نرم‌افزار رایانه‌ای سوئیسی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن درسوئیس است.

کیبورد باسیم گیمینگ ای فورتک مدل KB-28G

بدیش اینه ک ارتفاع کلید ها زیاده و بک لایتش موقع خاموشی سیستم همچنان روشن میمونه ک مشخص نیست این کار باعث بشه چقد چراغ هاش عمر کنه. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های کیبورد فوق ضدآب بودن آن است که به طول عمر بیشتر این محصول کمک می کند. در برخی از مدل ها نیز ، ممکن است تعداد کلیدهای میانبری بر روی کیبورد تعبیه شده باشد. کیبوردهای مکانیکی که در آن‌ها از مکانیزمی کاملاً مکانیکی برای تشخیص فشار یک کلید استفاده شده‌ است و به همین خاطر تا حدودی پر سر و صداتر از سایر کیبوردها هستند، ولی عمر مفید آن‌ها بسیار بیشتر از کیبوردهای معمولی است. ناوب تایپ توسط یک انگشت خاص بایستی حداقل و تناوب حرکت دست‌ها بایستی حداکثر باشد.

کیبورد گیمینگ Macher MR-365 RGB

پیشرفت تکنولوژی و اهمیت آن در زندگی روزمره باعث شده که انواع کیبورد کامپیوتر همانند سایر کالاهای دیجیتال و لوازم جانبی کامپیوتر ، خود را مناسب با نیازهای روز کاربران ارتقا و به روزرسانی کنند . یک کیبورد مناسب باید از ویژگی هایی مانند طراحی ارگونومیک، نرم بودن کلیدها، عدم ایجاد سر و صدای زیاد، مقاومت بالا، ابعاد مناسب و … بهتر است این نکات را در هنگام خرید کیبورد کامپیوتر در نظر داشته باشید تا استفاده از کیبورد در دراز مدت خسته کننده و آزاردهنده نباشد. نور پس زمینه کیبورد یکی دیگر از قابلیت های مهم این وسایل است که به شما این امکان را می دهد تا در محیط های با نور کم، به راحتی از کیبورد خود استفاده کنید. همچنین نورپس زمینه در برخی از کیبورد ها (به ویژه کیبورد های گیمینگ) به منظور افزایش زیبایی و جذابیت کیبورد در آن تعبیه شده است.

http://akhbarfootball.ir