بررسی جهانی نشان می‌دهد که فقدان قابلیت‌های داده مانع موفقیت سازمان‌ها می‌شود

“به دلیل رشد گسترده داده ها در لبه، سازمان ها به معماری های ترکیبی لبه به ابر نیاز دارند که در آن ابر به داده ها می رسد، نه برعکس. HPE GreenLake سازمان‌ها را با توانایی دسترسی، کنترل، محافظت، کنترل و باز کردن ارزش داده‌ها در هر کجا که در یک تجربه ثابت متحد می‌شوند، توانمند می‌سازد.

HPE GreenLake ابر را به داده ها می آورد تا کنترل و نتایج را به حداکثر برساند

امروز، HPE رهبری ابر ترکیبی خود را با اعلام برنامه‌های کاربردی، تجزیه و تحلیل و خدمات توسعه‌دهنده جدید برای HPE GreenLake تقویت کرد که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا استراتژی نوسازی داده‌ای را برای بارهای کاری تولید در محیط‌های ابری ترکیبی اجرا کنند.

روش تحقیق

این داده ها بر اساس یک نظرسنجی آنلاین است که توسط YouGov بین 26 اکتبر تا 18 نوامبر 2022، بین مدیران سطح C، رهبران واحد تجاری و عملکرد، رهبران بخش و بخش، مدیران خط اول و رهبران تیم در سراسر صنایع و بخش عمومی انجام شده است. در استرالیا (N = 500)، برزیل (N = 500)، کانادا (N = 500)، فرانسه (N = 500)، آلمان (N = 500)، هند (N = 500)، ایتالیا (N = 500)، ژاپن (N = 400)، مکزیک (N = 500)، هلند (N = 500)، لهستان (N = 500)، سنگاپور (N = 500)، اسپانیا (N = 200)، کره جنوبی (N = 400)، سوئد (N = 200)، سوئیس (N = 200)، ترکیه (N = 200)، انگلستان (N = 500)، ایالات متحده (N = 1000).

استراتژی HPE بر کمک به سازمان‌ها برای سرعت بخشیدن به نتایج با باز کردن ارزش تمام داده‌هایشان، صرف نظر از جایی که در آن زندگی می‌کند، متمرکز است. پلتفرم لبه به ابر HPE GreenLake به مشتریان این امکان را می‌دهد تا یک مدل ابری در همه جا را با آزادی انتخاب مکان مناسب برای داده‌ها و برنامه‌های خود به کار گیرند و در عین حال یک مدل عملیاتی را برای هماهنگی در لبه‌ها، مکان‌ها، مراکز داده و ابرها ارائه دهند. در نتیجه، مشتریان می توانند دارایی های داده خود را کنترل کرده و زنجیره تامین داده خود را از طریق یک بافت داده یکپارچه که تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری سریع را توانمند می کند، صنعتی کنند.

1 مثلا، استراتژی داده کمیسیون اروپا دولت بریتانیا داده‌ها را «رگ حیات توسعه اقتصادی» می‌نامد استراتژی ملی داده دولت فدرال ایالات متحده داده ها را “فرصت بزرگ زمان ما” می نامد استراتژی و برنامه عمل حزب کمونیست چین این کار را انجام داده است داده ها را عامل تولید اعلام کرد.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/12/lack-of-data-capabilities-impedes-organizations-success-global-survey-finds.html