بهترین گجت‌ها و لباس‌های اصلاح کننده وضعیت بدن که امتحان کرده‌ایم (2024)

بهترین گجت‌ها و لباس‌های اصلاح کننده وضعیت بدن که امتحان کرده‌ایم (2024)

بسیاری از ما چرت و پرت هستیم 40 ساعت در هفته روی میز خود قوز می کنیم و بقیه اوقات به طرز ناخوشایندی به سمت تلفن خم می شویم. اگر خواندن آن فقط باعث شد شانه های خود را تنظیم کنید، وقت آن است که روی وضعیت بدن خود کار کنید، زیرا وضعیت بد بدن نه تنها باعث درد و سفتی موقتی نمی شود، بلکه می تواند برای همیشه بر سلامت کمر ما تأثیر بگذارد.

بعد از دیدن عکس‌های بسیار زیادی از خودم با حالت خمیدگی وحشتناک – شانه‌هایم کاملاً گرد شده، شکمم به نحوی به جلو فشار می‌آورد در حالی که باسنم به عقب رانده می‌شوند- تعجب می‌کنم که چرا کسی تا به حال داوطلبانه در جمع با من صحبت کرده است. وضعیت بدنی خوب به طور طبیعی برای من اتفاق نمی افتد، بنابراین تصمیم گرفتم کاری در مورد آن انجام دهم.

اینها بهترین اصلاح کننده های وضعیت بدن هستند که ما امتحان کرده ایم. هیچ یک از این گزینه‌ها مشکلات شما را یک شبه برطرف نمی‌کنند، و اگرچه ممکن است در ابتدا ناراحت‌کننده باشند، اما باید بدون درد باشند. با استفاده از آنها 10 تا 20 دقیقه در روز شروع کنید، و در حین حرکت به زمان اضافه کنید (و به دستورالعمل های محصول گوش دهید). اگر کمردرد شدید، قوز یا اسکولیوز دارید، قبل از امتحان هر گونه اصلاح کننده وضعیت بدن، با پزشک خود صحبت کنید.

به روز شده در ژوئیه 2024: پایه لپ تاپ مورد علاقه جدید خود را از Branch و اطلاعات بیشتر در مورد Forme Power Bra اضافه کرده ایم.

برق را با دسترسی نامحدود به سیمی. بهترین گزارش در کلاس را دریافت کنید که برای نادیده گرفتن آن بسیار مهم است 2.50 دلار 1 دلار در ماه برای 1 سال. شامل دسترسی دیجیتال نامحدود و محتوای انحصاری فقط برای مشترکین است. امروز مشترک شوید.

تحقیق و آزمایش ما

من از سال 2020 تصحیح‌کننده‌های وضعیت بدن را آزمایش می‌کنم، از جمله ابزارها و ابزارهایی که هنگام خمیدگی می‌لرزند، بریس‌های پشتی با تکیه‌گاه کمر و تسمه‌های شانه. هر محصولی که باشد، من حداقل به مدت دو هفته هر روز از آن استفاده می‌کنم و دستورالعمل‌ها را به دقت دنبال می‌کنم—معمولاً باید تنها با 10 دقیقه در روز شروع کنید.

پس از آزمایش گجت هایی که به منظور یادآوری مستقیم نشستن به شما هستند، و همچنین بستن بریس هایی که فرد را مجبور به قرار گرفتن در موقعیت مناسب می کند، من فکر می کنم واضح است که اولی گزینه بهتری است. شما نمی خواهید با تکیه بر چیزی که در واقع عضلات شما را ضعیف می کند به جای یادگیری عادات جدید، اوضاع را بدتر کنید. این بدان معنا نیست که بریس ها هرگز گزینه ای نیستند و ما در زیر اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از آنها داریم. اما ابتدا Upright Go را امتحان کنید، و اگر روی میز کار می کنید، یک تنظیمات ارگونومیک مناسب ایجاد کنید.

منبع: https://www.wired.com/gallery/posture-correctors/