دو شرکت Hewlett Packard Enterprise را برای سفر تحول دیجیتال به 5G انتخاب می کند


دبی، امارات متحده عربی – 29 سپتامبر 2022 – شرکت Hewlett Packard (NYSE: HPE) امروز اعلام کرد که du، از شرکت ارتباطات یکپارچه امارات (EITC)، نرم‌افزار هماهنگ‌سازی سرویس پایان به انتها HPE را برای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال خود و هدایت جریان‌های درآمدی جدید از شبکه 5G در حال رشد خود استقرار می‌دهد.

du در حال مهاجرت از یک سیستم قدیمی به یک سیستم پشتیبانی عملیاتی نسل بعدی (OSS) برای پشتیبانی از خدمات جدید و افزایش تجربه مشتریان خود است. این دگرگونی دیجیتال که توسط HPE ارائه می‌شود، به شما امکان می‌دهد تا پیشنهادات خود را گسترش دهد، زمان ورود به بازار را بهبود بخشد و سرمایه‌گذاری 5G خود را کسب درآمد کند. HPE به‌عنوان پیشرو در ارائه خدمات OSS و هماهنگ‌سازی، تخصص و فضای باز بودن دامنه را به پشته جدید OSS دو می‌آورد و طیف گسترده‌ای از موارد استفاده از ارکستراسیون را که اکنون مورد نیاز بازار است، ارائه می‌کند. کارخانه داده استراتژیک du، فعال کننده کلیدی OSS نسل بعدی آن با قابلیت های تجزیه و تحلیل پیشرفته است. اکنون با ادغام ساده در این لایه داده واحد موجود و برنامه تبدیل du’s Business Support System (BSS)، پشته ارکستراسیون جدید du با رویکرد مبتنی بر استانداردهای باز HPE اثبات شده است و برای همه عملکردهای شبکه 5G (NFs) آماده است. در سال های آینده انتخاب می کند.

گفت: “راه حل مناسب OSS یک مزیت رقابتی برای ما است تا بتوانیم تجربه سبک زندگی دیجیتالی یکپارچه ای را که شایسته آنهاست به مشتریان خود ارائه دهیم.” پیتر لارنهولت، مدیر ارشد اطلاعات در du. «HPE جهشی عظیم در قابلیت‌های فناوری ما در مدت زمان بسیار کوتاهی ارائه می‌کند و به ما یک معماری پایدار و ایمن می‌دهد که از موقعیت رهبری ما در 5G پشتیبانی می‌کند. املاک فناوری جدید ما، شهرت ما را به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های مخابراتی منطقه که برخی از پیشرفته‌ترین خدمات ارکستراسیون Edge و 5G را در بازار ارائه می‌کند، تثبیت خواهد کرد.»


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/09/du-selects-hewlett-packard-enterprise-for-digital-transformation-journey-to-5g.html