راکت بازرسی چیست و چگونه کار می‌کند؟ معرفی بهترین ابزار پرتابل امنیتی ایران رهیاب | zoomfing

راکت بازرسی چیست و چگونه کار می‌کند؟ معرفی بهترین ابزار پرتابل امنیتی ایران رهیاب | zoomfing

راکت بازرسی بدنی و راکت فلزیاب یکی از پرکاربردترین ابزار های بازرسی است که با استفاده از راکت بازرسی بدنی می‌توان از ورود هرگونه ابزارهای غیرمجاز همراه افراد در حین بازرسی جلوگیری کرد. جدیدترین سری راکت بازرسی بدنی یا راکت فلزیاب که با داشتن دقت و حساسیت بالا امکان شناسایی اشیاء و قطعات الکترونیکی در رده بالایی برخوردار هست. راکت بازرسی بدنی یا همان راکت فلزیاب وسیله ای کاربردی برای شناسایی اشیا غیر مجاز برای یک مجموعه است که در ساخت آنها از فلز استفاده شده مانند موبایل,چاقو,دستگاه شنود,اسلحه,لوازم الکترونیکی و … یکی دیگر از اماکنی که می‌توان از راکت بازرسی بدنی استفاده کرد، مدارس هستند. از این رو نگهبان با استفاده از راکت بازرسی در ورودی مدرسه به راحتی موبایل دانش‌آموزان را شناسایی و کشف می‌کند. مورد مشابه؛ استفاده از ردیاب موبایل در ورودی امتحانات کنکور است که داوطلبان کنکور قبل از ورود به جلسه کنکور، توسط مراقبین و با استفاده از راکت ردیاب مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

  • چنانچه یک قطعه الکترونیکی یا فلزی در محدوده راکت قرار بگیرد، ردیاب بوق می‌زند و بازرس از وجود قطعه الکترونیکی یا فلزی باخبر می‌شود.
  • آنها در مدلها و قیمتهای مختلف هستند، با ویژگیهایی که در اینجا خدمت شما توضیح داده میشود، میتواند برای مدیران و حراست ها این کالا یکی از نیازمندیهای آنان باشد.
  • راکت بازرسی بدنی با دقت بالا، به خوبی می‌تواند فلزات را از فاصله‌ی نزدیک تشخیص دهد.
  • برای خرید راکت بازرسی بدنی باید ابتدا نیازهای خود را مشخص کنید و ببینید که برای چه کاری می‌خواهید از آن استفاده کنید.
  • راکت ها در این بخش معرفش شدن که همگی به راحتی موبایل رو میشناسن.

سیستمهای حفاظتی گذر کنترل در ضمینه معرفی و اجرای انواع جک درب پارکینگ , دزدگیر اماکن , آیفون تصویری , راهبند , سایت zoomfing سیستمهای کنترل تردد,دوربین مداربسته و… فعالیت دارد.این مجموعه با محوریت مشتری مداری در راستای اعتلای دانش و مهارت متخصصین خود، ارتقاء کیفیت، رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بر میدارد. باتری این تجهیزات معمولاً بین 1.5 الی 2 ساعت، به صورت کامل شارژ می شود و نیازی نیست به مدت زیاد به برق متصل باشد، چرا که اتصال بلند مدت به برق حتی برد دستگاه آسیب جدی برساند. اگه کابل ها تون روکش داره، بهتره از راکت های با حساسیت بالا استفاده کنید، اگر سیمها بدون روکش هستن، همین راکت های معمولی که قیمت پائین 5 میلیون دارن، به خوبی جواب کارتون رو میدن.

ویدیو تست حساسیت دستگاه راکت بازرسی

هرچه راکت در تشخیص دقیق تر فلز و قطعات الکترونیکی رو داشته باشد و کاربرد بهتری و بیشتری داشته باشد جز بهترین راکت بازرسی بدنی شناخته شده است . راکت بازرسی بدنی و ردیاب های فلزی دستی مانند دوربین های IP و دستگاه های اکسس کنترل، موثر و بی خطری هستند. زمان خرید راکت بازرسی بدنی باید به این نکته توجه کرد که برای شناسایی چه مواردی قرار است مورد استفاده قرار گیرد و بعد به خرید راکت بازرسی بدنی اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید راکت بازرسی بدنی با مشاوران فروش ما در تماس باشید تا بهترین خرید انجام دهید.

محصولات پرطرفدار

راکت فلزیاب و موبایل یاب دستی با باتری و شارژ با کیفیت خدمت شما ارائه می‌گردد. بله راکت های ما انواع فلزات با آلیاژهای مختلف و اندازه‌های متفاوت را شناسایی می‌کند و شما می‌توانید از آنها در کارخانه یا اماکن دیگر برای جلوگیری از قطعات فلزی جلوگیری نمایید. یک راکت خوب باید قابلیت تنظیم حساسیت در سطوح کم تا زیاد را داشته باشد و بتواند انواع قطعات فلزی و الکترونیکی ریز و درشت را به خوبی شناسایی نماید.