سئو چیست؟ راهنمای کامل SEO رادزاد

افزونه هایی برای اضافه کردن این بخش به سایت وجود دارد ولی آشنایی کافی برای معرفی به شما را نداریم. مطمئن نیستم که با ویژوال کامپوزر امکان اضافه کردن آن وجود داشته باشد. این حملات و بازدیدها مستقیما بر سئو شما تاثیرگذار نیستند ولی اگر موجب فشار بر سرور و قطع شدن سایت شما شوند میتواند تاثیر منفی زیادی داشته باشد.

سئو چیست؟ راهنمای کامل SEO رادزاد

بنابراین وقتی به سراغ این فرمت‌های غنی‌تر می‌روید، لازم است از تگ‌های متای مناسب نیز استفاده کنید تا هم گوگل و هم افرادی که از مشکلات مربوط به بینایی رنج می‌برند، موضوع محتوا را متوجه شوند. علاوه بر این می‌توانید نسخه‌ای متنی از همان تصاویر و ویدیوها داشته باشید تا نظر کاربران علاقه‌مند به مطالعه را نیز جلب کنید. گوگل ادعا می‌کند که «استاندارد‌های بسیار بالایی» در قبال کیفیت چنین صفحاتی دارد، زیرا محتوای YMYL بی‌کیفیت می‌تواند به شکلی مستقیم بر سلامت خواننده تاثیر بگذارد.

  • اگر صفحات بیشتری با عبارات مرتبط به کار رفته در انکر تکست ها به شما لینک داده شده باشند، این موضوع به کسب رتبه بهتر سایت در آن عبارات، کمک زیادی می کند.
  • این نکته را فراموش نکنید که شما باید بهترین گزینه محتوایی را پیش روی مخاطبان بگذارید تا در زمان رویایی با چالش‌ها، مشکلات و سوالات خود، در آینده نیز مجددا به سراغ کسب‌وکار شما بیایند.
  • در نظر داشته باشید که همزمان نمی توانید برای همه موتورهای جستجو بهینه سازی یکسانی داشته باشید زیرا تفاوت های قابل توجه بین آنها وجود دارد.
  • به زبان ساده، Link Building (لینک‌سازی) فرآیند واداشتن وب سایت‌های دیگر به لینک دادن به وب سایت خودتان است.

سلام دوست عزیز
این مشکل تاثیری بر سئو سایت شما ندارد و بعد از مدتی گوگل متوجه حذف این صفحات از سایت شما میشود. سلام وقت بخیر ، ممنون از سایت خیلی خوبتون
ببخشید من داخل یک سایت با الکسا200 دوره های آموزشی تدریس می کنم ، کلمه کلیدی اصلی که می خواستم باهاش توی گوگل بیام صفحه اول ، همون عنوانم بود. آیا گوگل پنالتی شدیم؟ و چقدر طول میکشه گوگل دوباره منو بیاره بالا و از پنالتی خارج شم. الان یک ماه گذشته هنوز هیچ کجای گوگل تو اون عنوان نیستم مگه اینکه اسم سایت رو کنار عنوانم بزنید.

ممکن است موضوع یا کلمه کلیدی در سر داشته باشید که بخواهید برای آن محتوایی تولید کنید و رتبه خوبی هم بگیرید. و از آنجا که چشم انداز جستجو دائما در‌حال تغییر است، مهم است تا از به روز بودن دانش سئو‌ی داخلی خود اطمینان حاصل کنید. برای آنکه به موضوعی مسلط شویم، لازم است تا ابتدا درک درستی از آن داشته باشیم. لازمه درک موضوعی به گستردگی On Page Seo دانستن مفاهیم و اصطلاحات رایج در آن است. به همین منظور ما فهرستی از این مفاهیم و اصطلاحات را برایتان تدارک دیده‌ایم. هنگامی که یک وبسایت برای بار اول در فضای اینترنت ایجاد می‌شود، گوگل ممکن است برای مدتی به آن رتبه بالا‌یی در صفحات نتایج جستجو‌ی خود بدهد.

مشاهده نتایج حاصل از سئو به چه مقدار زمان نیاز دارد؟

اما نترسید… قرار نیست از فردا یک برنامه روزانه برای اِعمال 200 فاکتور سئو روی وب سایت خود داشته باشید و کل زمانتان را صرف آن کنید. بیشتر این فاکتورها صرفا نیاز به یک بار پیاده سازی داشته و بعد از اینکه روی سایت شما اعمال شوند، نیاز به فعالیت دوباره در موردشان ندارید. شما می‌توانید در روند آموزش سئو، طی جلسات کوچینگی که با آقای دهقانی خواهید داشت، نکات بسیاری را در مورد سئو سایت‌های مختلف دریافت کنید. اگر بخواهیم این قضیه را از دید آماری ببینیم، باید گفت اکنون بیش از 7 میلیارد انسان در زمین زندگی می کنند و تعداد وبلاگ ها نیز چیزی در حدود 1 میلیارد عدد است. با یک حساب و کتاب کوچک، به خوبی می توان فهمید رقابت پادکست 1420 برابر کمتر از وبلاگ نویسی است.

Keyword یا کلمه کلیدی چیست و چرا در سئو اهمیت فراوانی دارد؟