سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف

زماني که نصب بارهای طره اي با بارگذاري و محاسبات استاتيکي مشخص، مورد نظر باشد. بعد از برش صفحه ها لبه های برش داده شده هنگام نیاز بوسیله ابزار دستگاه پخزن در زاویه های ۵۰/۲۲ و ۴۵۰ پخ زده می شود. تراکم مواد Knauf در مقایسه با مواد سنتی نیز هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد. بنابراین با کاهش بار مرده ساختمان ، از تأثیر نیروی زلزله بر ساختمان کم می شود.

اجرای دیوار و سقف کاذب کناف

درصورت نیاز به پرداخت ویژه و یا ایجاد سطوح خاص و صیقلی از گچ پرداخت استفاده شود. گچ پوشش کناف جهت استفاده در سیستم های ساخت و ساز خشک مناسب نمی باشد. سطوح پرداخت شده با گچ پوشش کناف زیر سازی مناسبی جهت نصب انواع پوشش ها مثل کاغذ دیواری و یا اجرای هر نوع رنگ می باشد.

کناف کار میتونه با کاهش کیفیت مصالح مصرفی، عدم رعایت فواصل استانداردِ بین سازه ها و همچنین کاهش تعداد برخی اتصالات مهم مثل آویزها یا F47 ها، باعث ایجاد مشکلاتِ زیر، در سقف شما بشه. از طرف دیگر، آگاهی از روش‌های نگهداری سقف کاذب هم می‌تونه در افزایش طول عمر این سقف‌ها بسیار تأثیرگذار یاشه. زیرسازی در سقف های کاذب به صورت شبکه ای از اتصالات فلزی و گالوانیزه هست. مهم ترین قطعات در ساختار زیرسازی سقف های کاذب کناف، سازه های اتصال مثل F47، رول بولت ها یا همان فشنگ های اتصال، انواع آویزها، کلیپس ها و سایر پیچ و مهره ها هستن. همانطور که پیش تر عنوان کردیم بعد از اتمان نصب سقف کناف می توانید با نوارهای درزگیر، تمامی درزها را پوشش داده و سپس بتونه کناف را برروی آن قرار دهید این کار باعث محکم نگه داشته شدن کناف ها می شوند و به زیبای سقف ساختمان می افزاید. محصولات این شرکت شامل محصولاتدرای وال مثل (سقف های کاذب، دیوارهای جداکننده و پوششی) می باشد.

نقاشی باید به صورت زیر کاری و تمیز کاری و ماستیک سطوح انجام پذیرد تا بتوان پس از اجرای کابینت و کمد مرحله نهائی رنگ رؤیه را انجام داد. امروزه تولیدکنندگان داخلی قادر به تولید اکثر قطعات سقف های کناف شدن. اما هنوز هم نتونستن قطعه ای به نام فشنگ اتصال یا دستگاه شاتگان اتصال سقفی (همان دستگاه هیلتی) رو برای این سقف ها تولید کنن. تصویر زیر یک نمونه دستگاه هیلتی رو به همراه فشنگ های اون (پیچ های چاشنی دار) نشان میده که در قسمت های بعدی، این موارد رو بیشتر توضیح می­دیم. یک تکه پنل کناف را در ابتدای کار به شکل مربع و مستطیل در اندازه مورد نیاز قسمت آسیب دیده بردارید و سپس آن را بر روی قسمت مورد نظر قرار دهید و دور آن را خط کشی کنید.

چرا مشاوره  با کناف کار

اگر ما خود را مشاوره اجرای کناف یا هر خدمات دیگری معرفی کنیم اما خود پروژه کافی برای ارائه نداشته باشیم یا به هنگام قیمت دادن و ارسال رزرومه توجهمان را به مشکلات کناف شخص یا شرکت دیگری جلب کنیم بدون شک نمیتوانیم یک مشاور اجرای کناف سقف خوب باشیم . می توان دو مدل دیوار ,که دیوارهای جدا کننده و دیوارهای پوششی هستند ایجاد کرد نوع جدا کننده در انواع مختلف ساده , دیوار با مقاومت مکانیکی , دیوار با عملکرد صوتی و دیوار تأسیساتی می باشد دیوارپوششی نیز به دو نوع سازه و بدون سازه تقسیم می شود . در صورت از صفحات با لبه گونیا در ساختار دیوار این سطوح با یک لایه روکش گچی مخصوص پوشش می شوند. این عمل باعث افزایش ۲ تا ۵mm در ضخامت تمام شده می شود که در مرحله طراحی و تعیین ساختار باید به نکته توجه داشت.

  • سرعت شلیک فشنگ های دستگاه هیلتی و میزان قدرت اون ها به قدری زیاد هست که میتونه حتی تا حدود 3 سانتی متر از داخل بتن و فلزهای سازنده ی سقف عبور کنه.
  • به طور معمول حدود ۴۰ کیلوگرم خمیر پرفیلکس برای اتصال ۸ متر مربع صفحات روکش دار گچی مصرف می شود.
  • سپس بایستی طبق نقشه های اجرایی شاسی کشی را انجام داد که برای آن باید از نبشی شماره ۴ در اطراف هر دهانه و داخل دهانه را با میلگرد نمره ۸ با فاصله های معین جوش داد.
  • سبک بودن وزن پانل گچی و یا تایل های سقف کاذب کناف و همچنین استفاده از اتصالات و مهار های محکم سبب مقاومت سقف های کاذب کناف در برابر زلزله گردیده است.
سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف