شبکه اجتماعی ردیت در ایران فیلتر شد فارنت | WikiHola

شبکه اجتماعی ردیت در ایران فیلتر شد فارنت | WikiHola

به گزارش نیویورک تایمز، این سیاست دسترسی همه را به API ردیت قطع نمی‌کند. توسعه‌دهندگان همچنان می‌توانند برای ساخت اپلیکیشن و بات‌هایی که به کاربران این پلتفرم کمک می‌کنند، از این API بهره بگیرند. به‌علاوه، محققان هم می‌توانند صرفاً برای مطالعات آکادمیک و غیرتجاری به‌طور رایگان از API این شرکت استفاده کنند.

چگونه می توان از Reddit استفاده کرد؟

در انجمن‌های کریپتویی گروهی از افراد با علایق مشترک نسبت به یک ارز دیجیتال حضور دارند که هدف اصلی آنها ارائه آخرین اخبار و اطلاعات حوزه کریپتو، تبادل ایده‌ها و پاسخ به سؤالات دیگر اعضا انجمن است. هر کدام از پروژه های بلاکچین و رمزارزها دارای یک کامیونیتی هستند و تلاش می‌کنند نوآوری‌های جدیدی را برای آینده خود خلق کنند. ردیت چیست؟ در ردیت می توانید ببینید، بخوانید و منتشر نمایید. این پلتفرم تنها محدود به محتواهای متنی نمی باشد و شما می توانید محتواهای ویدیویی، تصویری را نیز در این سایت مشاهده نمایید. هنگامی‌که گروه کوچکی از هم‌اتاقی‌های دانشگاه ویرجینیا در سال ۲۰۰۵ ردیت را تأسیس کردند، هرگز فکر نمی‌کردند که این پلتفرم روزی به یکی از وب‌سایت‌های موفق و محبوب فضای مجازی تبدیل شود.

  • هنگامی که برای اولین بار وارد سیستم میشوید، Reddit برای کاربر جدید Subreddit های محبوب را پیشنهاد می دهد.
  • هدف آن، ایجاد ارزشی به عنوان بخشی از جامعه ای است که در یک زیربخش وجود دارد.
  • ترجیحاً عضو یک یا چند مورد از موارد پیشنهادی شوید و در آخر روی Continue کلیک کنید.
  • برای ثبت نام در ردیت کافیست در صفحه اول روی گزینه Sign Up کلیک کنید.
  • این امر باعث میگردد تا اجتماعات Subreddit و مدیران بتوانند خودشان را به پلیس بسپارند و یاد بگیرند که چگونه یک شخص معتبر بر اساس پست های قبلی و “کارما Reddit” استوار میباشد.

به این ترتیب دسترسی کاربران ایرانی به یکی دیگر از مفیدترین سرویس‌های خارجی مسدود شد. باوجوداین، برخی از مدیران از دیگران سخت‌گیرتر هستند و ردیت هیچ قانون خاصی برای این موضوع مشخص نکرده است و تصمیم به مدیران ساب‌ردیت‌ها بستگی دارد. ردیت انجمنی برای بحث و تبادل‌نظر درباره‌ی موضوعات مختلف است و تقریباً منبع تمامی اخبار و شایعات مهم به آن‌ برمی‌گردد. شاپیفای چیست؟ ساخت یک فروشگاه اینترنتی و فروش محصولاتتان با shopify به سادگی امکان پذیر است. اگر به فکر راه اندازی کسب و کاری هستید و نیاز دارید یک وبسایت… حال که متوجه شدید Reddit چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌یانصراف کلیک کنید. می توانید ثبت نام را همچنین از طریق برنامه این اپلیکیشن نیز انجام دهید ک تفاوت خاصی نخواهد داشت و تنها ظاهر کاربری متفاوت تر خواهد بود و شما به راحتی می توانید اقدام به ثبت نام نمایید. شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. در این بخش می توانید مهم‌ترین اخبار سایت را مشاهده نمایید.

مدیر هاب را دنبال کنید

در‌واقع، اگر پس از مدتی ارسال پست و کامنت در پلتفرم ردیت فعالیت زیادی داشته باشید، در صفحه‌ی پروفایل خود، گوشه‌ی بالا سمت راست، یک جفت عدد مشاهده خواهید کرد که کارما نام دارند. کارما را می‌توان راهکاری برای سرگرم‌کردن کاربران ردیت در این پلتفرم دانست که در خارج از ردیت هیچ کاربرد و ارزشی ندارد. ردیت یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در سراسر دنیا محسوب می‌شود اما برای دریافت ایردراپ کاربرد دارد. ایردراپ‌های بسیار کمتری به این حساب نیاز دارند اما داشتن آن هم خالی از لطف نیست، به خصوص که ساخت اکانت ردیت بسیار سریع و ساده است. اعضای این شبکه اجتماعی می‌توانند مطالب خود را پست کنند و کاربران دیگر به آن رأی می‌دهند (به اصطلاح Vote up و Vote down می‌کنند). پست‌های هر کاربر در تابلویی به نام ساب‌ردیت مدیریت می‌شوند.

لایو اینستاگرام ۳۰ فروردین؛ موضوع: بررسی وضعیت بازار