مشاوره کسب و کار، پلی به سوی موفقیت اصغر عبدلی

مشاوره کسب و کار، پلی به سوی موفقیت اصغر عبدلی

کار شما را نقد سازنده کند و در زمینه های تخصصی نظرات موثر مشاوره کسب و کار ارائه دهد. اگر شما هم فکر می‌کنید می‌توانید در گروه مشاوران نورا قرار بگیرد، همین حالا با شماره‌های مندرج در قسمت تماس با ما، مشخصات خود را برای ما ارسال کنید. داراي ٢٨سال سابقه مديريت مالي در شركتهاي آپرين پرس،پارس آنلاين،ترنس اينوست ،اشنايدر الكتريك و مدير دپارتمان قيمت تمام شده در شركت رنو پارس همچنين مدير مالي بنياد فرهنگي البرز بوده ام. كارهاي مشاوره در زمينه قيمت تمام شده در شركت فراديد اطلس ،شركت محسن و گروه مدلل داشته ام. تحصيلاتم ليسانس حسابداري دانشگاه آزاد اسلامي و كارشناس ارشد مديريت كسب و كار همچنين دكترا مديريت كسب و كار در موسسه ماهان مي باشد. سلام وقت شما بخیر
امکانش هست یکسری کسب و کار خونگی خوب بهم معرفی کنین؟ چیزی که بشه ازش بدون امکانات اولیه زیاد پول دراورد.

  • مدیران کسب و کار اغلب برای عیب یابی به مشاور کسب و کار اعتماد می کنند.
  • و اما مهم ترین و پردغدغه ترین بخش، راه اندازی کسب و کار و تامین و جذب سرمایه میباشد، ممکن است برای شروع سرمایه کافی داشته باشید اما در غیر این صورت نشان دادن روش‌های تامین مالی و جذب سرمایه وظیفه مشاور خواهد بود.
  • نباید فراموش کرد که عمده مهارت و تخصص گروه یا افراد مشاور در کسب و کارها شناسایی مشکلات و پی بردن به نقاط قوت و ضعف سازمانی است.
  • هزینه و تعرفه مشاوره پروژه ای بر اساس نوع پروژه و آیتم های خاص سازمان شما تعیین میشه.
  • تجربه مشاوران به این معنی است که آنها بهترین روش ها را از قبل می دانند.

فکر نکنید این‌ نوع سوال‌ها لوکس و تجملی است و صرفاً سازمان‌های بزرگ برای شعارهای تبلیغاتی‌شان به سراغ پاسخ آن‌ها می‌روند. حتی برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک خانگی هم باید پاسخ این سوال را بدانید. اگر بیشتر علاقمند به مطالعه در مورد جنبه های مختلف کارآفرینی و ایجاد کسب و کار جدید دارید، مطالعه درس فعلی می‌تواند برای شما مفید باشد. استراتژی بازاریابی فرآیندی است که به وسیله آن کسب و کار ها برای ارتقا محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.

کسب و کارهای اینترنتی

در شرایط اقتصادی کنونی می بایست راه رسیدن به موفقیت در کار را دانست پس فرصتی برای تجربه و آزمایش وجود ندارد. راه کسب درآمد را باید از مشاورین متخصص شغلی پرسید و نقش یک مشاوره شغلی اینجاست که نمایان می شود. شغل نت این بستر را فراهم کرده تا بتوانید از تجارب آن ها استفاده نمایید. مشتریان می‏توانند تحولات و تغییراتی را که انجام آنها برایشان دشوار است از طریق حضور مشاوران کسب و کار در سازمان خود انجام دهند. حتی گاهی مشاور عمداً خود را مسئول تحول اعلام می‌کند تا تحول مد نظر سازمان پیاده شود بدون اینکه جایگاه مدیران نزد کارکنان آسیب ببیند که به این حالت، “نقش قربانی” مشاور گفته می‌شود. مشاوره مدیریت کمک می‏کند مسائل آشکار یا پنهان کسب و کار مشتریان تشخیص داده شود و مسیر مشخص برای توسعه آنان تدوین شود، همچنین به همسو شدن همه بخش‎های سازمان مشتری با هم کمک می‌کند.

یک مشاور زبده، پس از شناخت کامل اجزای یک سازمان، ضمن تحلیل مسائل موجود، نسبت به ارائه راه‌ حل و یا ایجاد حساسیت برای یافتن راهکار مناسب اقدام می‌ کند. بدیهی است که هزینه‌ کردن در آموزش و مشاوره به منزله یک سرمایه‌ گذاری سودآور است که افق ‌های روشنی را پیش چشم سازمان ها گشوده و سیستم را برای آینده مجهز خواهد نمود. این سرمایه گذاری می تواند در طی سالین دراز پاسخی درخور توجه دهد به کارفرمایان و صاحبان کسب و کار. بسیاری از شرکت ‌ها و مدیران ارشد سازمانی، در زمان توسعه محصول یا خدمات، جلوگیری از زیان یا حتی ورشکستگی به فکر افرادی می ‌افتند که توانش را دارند در راستای اهداف شان به آن ها کمک کنند. نباید این میزان دیر و با تأخیر عمل نمود و می بایسن خیلی زودتر به فکر بیافتند این مدیران.

مشاوره کسب و کار، پلی به سوی موفقیت

ابتدایی ترین مرحله برای کارآفرینی پیداکردن توانایی ها و استعداد هایی است که در آن ها مهارت دارید. اگر چه این کار ساده ای نیست ولی مشاوران ما هستند تا شما را در این کار راهنمایی کنند. دیگر اینکه به واسطه نگاه بیرونی، می‌تواند به مدیران کمک کند تا مشکلات، چالش‌ها یا خواسته‌های خود را از نگاه دیگری بررسی کنند و در نتیجه تصمیمات بهتری بگیرند. سلام دوست عزیز؛ همکاران واحد مشاوره برای هماهنگی ها لازم با شما تماس میگیرن. سلام دوست عزیز؛ همکاران واحد مشاوره در اسرع وقت برای هماهنگی ها لازم با شما تماس میگیرن.

شاید برای پی بردن به تعریفی جامع از مشاوره کسب و کار و مشاور بازاریابی کسب و کار و آشنایی با مشاور کسب و کار نخست باید، شخص خود مشاور را برایتان تعریف کنیم. تابحال برایتان این سوال مطرح نشده که چرا علیرغم تمامی تلاش‌های که می‌کنید، تاکنون به موفقیت زیادی دست پیدا نکرده‌اید؟! آیا تمایل ندارید که بدانید «چه استعدادهایی داشته و در چه حرفه و کسب و کاری موفق‌تر هستید»؟! در طی یک مشاوره کسب و کار خوب و به کمک این آزمون آنلاین، بلافاصله متوجه خواهید شد که چه ویژگی‌های شخصیتی داشته و بیشترین شانس موفقیت شما در کدام مشاغل است. همچنین به شما خواهد گفت که نقاط قوت و ضعف شما در محیط‌های کاری چیست.