موارد جدید در ژوئن/ژوئیه 2023 – HPE GreenLake برای مدیریت عملیات محاسبه

به‌روزرسانی‌های جدید منتشر شده برای ژوئن/ژوئیه 2023 در HPE GreenLake برای Compute Ops Management

  • پلاگین HPE GreenLake for Compute Ops Management برای VMware vCenter:پلاگین HPE GreenLake for Compute Ops Management برای VMware vCenter یک راه حل مدیریت سیستم عامل است که به عنوان یک افزونه در محیط سرور vCenter مدیریت می شود. با ادغام با VMware vSphere Lifecycle Manager (vLCM)، Compute Ops Management یک تجربه ابری متمرکز را برای به‌روزرسانی یکپارچه میان‌افزار و درایورها در سرورهای HPE ProLiant فراهم می‌کند.

  • پشتیبانی از تیغه سرور سری HPE Edgeline e920:Compute Ops Management اکنون از تیغه های سرور سری HPE Edgeline e920 متصل به سیستم های لبه همگرا HPE Edgeline EL8000 پشتیبانی می کند.

  • پشتیبانی از زبان ژاپنی: رابط کاربری Compute Ops Management اکنون به زبان ژاپنی در دسترس است

  • به طور خودکار حوادث ServiceNow را از طریق Compute Ops Management ایجاد کنید: ادغام Compute Ops Management با ServiceNow ایجاد خودکار یک حادثه ServiceNow را هنگامی که iLO به مدیریت Compute Ops اطلاع می دهد که یک رویداد خدماتی مربوط به سخت افزار رخ داده است را امکان پذیر می کند.

    GLCOM.JPG
    برای جزئیات بیشتر درHPE GreenLake برای مدیریت عملیات محاسباتیو چگونه می توانید HPE ProLiant Gen10 و Gen11 را برای ساده سازی وسرور امنمدیریت از لبه تا ابر
    https://www.hpe.com/us/en/compute/management-software.html

 

 

متشکرم

HPE GreenLake برای تیم مدیریت عملیات محاسبه
منبع: https://community.hpe.com/t5/compute-ops-management/what-s-new-in-june-july-2023-hpe-greenlake-for-compute-ops/m-p/7192266#M103