مونیکا بچلدر، مدیر ارشد پایداری HPE را بشناسید

ما واقعاً بر ارائه راه‌حل‌های فناوری اطلاعات پایدار به مشتریان خود متمرکز شده‌ایم، زیرا در نهایت اینجاست که می‌توانیم بیشترین تأثیر را در هدف بلندپروازانه خود برای رسیدن به انتشار خالص صفر در سراسر زنجیره ارزش تا سال 2040 داشته باشیم. البته، اولویت اول ما این است که انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) را که کنترل مستقیم بر روی آنها داریم – آنهایی که از عملیات شرکت ما ناشی می شود – به حداقل برسانیم. با این حال، این انتشارات در واقع تنها سهم کمی از ردپای کربن ما را تشکیل می دهند. در نهایت، ما فقط می‌توانیم از طریق مشارکت‌های قوی و نوآورانه به اهداف خود دست یابیم – مشارکت‌های بالادستی با تأمین‌کنندگان و تأمین‌کنندگان ما، با مشتریان و حتی با همتایان و رقبای خود برای ایجاد تحول در صنعت. دیدن اینکه چگونه همه این ذینفعان – در داخل و خارج از HPE – برای مقابله با چالش و فرصت باورنکردنی که تغییرات آب و هوایی ایجاد می‌کند، با هم متحد می‌شوند، نیروبخش است.

آیا چیزی منحصر به فرد در مورد سبک رهبری شما وجود دارد که به این نقش وارد می کنید؟

من در سانفرانسیسکو بزرگ شدم، با اشتیاق به فضای باز، گذراندن وقت برای پیاده روی، کوله‌پشتی و اسکی. با نگاهی به گذشته، این چیزی است که من را به دنبال علم محیط زیست سوق داد – مدت ها قبل از اینکه تشخیص دهم که پایداری شرکت می تواند یک شغل باشد، خیلی کمتر یک امر ضروری. چیزی که من را به ادامه کار نگه می دارد این است که هر روز با یک تیم متنوع و پویا کار کنم و از آنها یاد بگیرم که حس عمیق هدف، امکان و مسئولیتی که من انجام می دهم را به اشتراک می گذارند.

چه چیزی شما را در مورد اینکه یک رهبر پایداری در بخش فناوری هستید هیجان زده می کند؟

من بر استفاده از تفکر متقابل رشته‌ای تمرکز می‌کنم و از پیشینه خود در ارتباطات استفاده می‌کنم تا به هر فرد در یک سازمان، بدون توجه به شغلشان، کمک کنم تا ارتباط و اهمیت پایداری با موقعیت خود را درک کنند. اگر همه افراد شرکت بتوانند ببینند که چگونه می‌توانیم روی پایداری حرکت کنیم، حتی اندکی، تأثیر جمعی واقعاً تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2023/04/get-to-know-monica-batchelder-hpes-chief-sustainability-officer.html

علاقه شما به پایداری از کجا شروع شد؟

کاری که ما انجام می دهیم نه تنها کسب و کار خود را متحول می کند، بلکه به دیگران کمک می کند تا ماموریت های پایداری خود را پیش ببرند. من به کار در HPE افتخار می کنم زیرا واقعاً معتقدم که فناوری و نوآوری بهترین و بزرگترین راه هایی هستند که می توانیم تأثیر مثبتی ایجاد کنیم. بزرگی چالش‌هایی که امروز سیاره زمین با آن مواجه است، مستلزم نوعی نوآوری سریع مقیاس‌پذیر است که تنها فناوری می‌تواند ارائه دهد، و نیاز به اقدام فوری و مشترک از همه بخش‌ها دارد. HPE به عنوان یک فروشنده جهانی فناوری در اولین اقتصاد دیجیتال امروزی، به طور منحصربه‌فردی برای کمک به کاهش ردپای فناوری اطلاعات و در عین حال گسترش تأثیرات دگرگون‌کننده مثبتی که فناوری می‌تواند ایجاد کند، قرار گرفته است.

برخی از مهم ترین اهرم هایی که HPE می تواند برای مقابله با تغییرات آب و هوا بکشد چیست؟