میزبان SimpliVity پس از راه‌اندازی مجدد، مدت زیادی طول می‌کشد تا دوباره به خوشه بپیونددسلام

من به تازگی استقرار جدیدی از کلاستر دو گره SimpliVity 4.1.3 را تکمیل کرده ام که به 4.1.3.95 در OVC ها و ESXi 7.0.U3k در گره ها ارتقا یافته است. VCSA آخرین ساخت پشتیبانی را همانطور که در راهنمای interop توضیح داده شده است اجرا می کند.

استقرار اولیه با موفقیت به پایان رسید و خوشه به تمام معنا همانطور که انتظار می رود کار می کند، با این تفاوت که یکی از میزبان ها کند می شود (حدود 10 دقیقه طول می کشد) و پس از اینکه گره به صفحه ورود باز می گردد، حدود 10 دقیقه طول می کشد تا قبل از VCSA نشان می دهد که به عنوان بازگشت در خوشه. گره قابل پینگ است اما در vCenter فقط به صورت “عدم پاسخگویی” نشان داده می شود. هرگونه تلاش برای ورود به سرویس گیرنده وب میزبان خطای ‘503 Service Unavailable’ را نشان می دهد – مشابه این تکنوتدسترسی به میزبان ESXi از طریق رابط کاربری Host Client با خطا انجام نمی شود: “503 Service Unavailable” (2144962) (vmware.com)

پس از حدود 10 دقیقه، VCSA گره را به عنوان بازگشت به کلاستر نشان می دهد و Web Client برای ورود به سیستم اصلی قابل دسترسی می شود. گره دیگر این رفتار را نشان نمی‌دهد و بدون هیچ مشکلی راه‌اندازی مجدد می‌شود و به محض اینکه گره بوت را کامل کرد، VCSA آن را به‌عنوان بازگشت به cluter نشان می‌دهد و Web Client بلافاصله در دسترس است.

من به دنبال گزینه‌های عیب‌یابی هستم تا ثابت کنم که آیا این سخت‌افزار است یا نرم‌افزار و آیا بهترین گزینه اصلاحی شاید تصویربرداری مجدد از این گره و استقرار مجدد آن است؟ من ترجیح می‌دهم این ریشه را نپذیرم، اگر ممکن است موردی برای رفع آن باشد. برخی از فناوری های VMware وجود دارند که در مورد ویرایش آن صحبت می کنندفایل /etc/vmware/rhttpproxy/endpoints.conf و حذف برخی از خطوط – اما این خطوط به هر حال وجود ندارند، و به نظر می رسد فایل با فایل موجود در میزبانی که به خوبی راه اندازی مجدد می شود یکسان است.

کسی قبلا اینو دیده یا نظری داره؟؟

پیشاپیش بسیار متشکرم
منبع: https://community.hpe.com/t5/hpe-simplivity/simplivity-host-taking-a-long-time-to-re-join-cluster-following/m-p/7188055#M4067