هدایای سازمانی صنایع دستی صنایع دستی زبرجد هدایای تبلیغاتی | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

پیشنهاد می شود برای انتخاب یک هدیه شرکتی مناسب مقاله « طراحی هدایای تبلیغاتی» را بخوانید. همچنین شما می توانید با  مراجعه به سایت هدایای تبلیغاتی کاواترسیم به صورت آنلاین هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را سفارش دهید. هزینه ای که برای هدیه شرکتی می شود در مقابل تاثیر بی نظیر آن بر ذهن مخاطب بسیار ناچیز است. در ثانی  هزینه صرف شده برای این هدیه سازمانی در قبال بودجه ادارات و هزینه های جاری سازمان ها بسیار کم است. بنابراین انتخاب هدایای تبلیغاتی سازمانی ابزاری كارآمد برای تبدیل مشتریان و ذی نفعان به مخاطبان همیشگی  و وفادار، به حساب می آید.

‌‌‌Beam Light / ست لوازم اداری رومیزی (مگنتی)

هدایای سازمانی صنایع دستی صنایع دستی زبرجد هدایای تبلیغاتی | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

علاوه بر آن، این رفتار به حس امنیت و صمیمیت بین هدیه دهنده و هدیه گیرنده منتج می شود که بسیار مسئله ارزشمندی محسوب می شود. سلیقه و … را درنظر بگیرید ؛ باید بدانید ممکن است یک تابلو دیواری ، بانوان را به وجد آورد ولی بر روی آقایان تاثیر چندانی نداشته باشد. جالب است بدانید این امر زمانی اتفاق می افتد که شما سلیقه مخاطب خود را شناسایی کرده باشید و هدیه ای باب میل شان تقدیم کنید. ولی نگران نباشید، چون مشاوران و کارشناسان زبرجد شما را در این فضا یاری میدهند. حتی مدیران و سهامداران نیز می توانند از مزایای هدایای داخلی بهره مند شوند. زریر (بسته لیوان سفالی و ۴ دمنوش گیاهی) شامل چهار دمنوش خوش طعم و گوارا و یک لیوان سفالی است که دمنوش در آن دم می‌کشد.

هدایای سازمانی برای تعطیلات و جشن ها

شما قرار نیست فقط خوراکی یا چند وسیله کاربردی به کارکنان خود بدهید، شما قرار است کلی انرژی، حس و حال خوب را به آن‌ها منتقل کنید. قرار است وقتی با هدیه‌ای از جانب شما روبرو می‌شوند به اینکه برایتان کار می‌کنند افتخار کنند. ترمه و تندیس؛ انواع رومیزی‌های شیک و خاص ترمه اصیل ایرانی با طرح و رنگ‌های متنوع نیز از جذابترین هدایای نفیس سازمانی می‌باشند. همچنین تندیس‌های متنوع، ترکیبی جادویی از صنایع دستی فاخر و ارزشمند با طرح‌های گل، گلدان، بته جقه، وان یکاد و مینا کاری و.. مهم ترین هدف یک سازمان برای خرید هدایای سازمانی، قدردانی از اعضا و کارمندان خود می ‌باشد.

هدایای خلاقانه سازمانی شما را درنگاه مخاطب خاص جلوه میدهند و شما را زودتر به هدف تان می رسانند. ما میتوانیم شما را از رقبای دیرینه تان جلو بیندازیم، کافیست به ما اعتماد کنید و با کمک هدایای سازمانی قدم قدم باهم پیش برویم. توصیه میکنم در این قسمت از هدایای سازمانی ماندگار ، ارزشمند و گران قیمت بهره ببرید و مطمئن باشید ، ضرر نکرده اید و یک سرمایه گذاری پرسود انجام داده اید.

  • شایان ذکر است که تمامی هدایای ما، اعم از هدایای سازمانی در بسته بندی های لوکس و بسیار شکیل قرار گرفته اند تا در خورد شان هدیه دهنده و هدیه گیرنده باشند.
  • در بسته هدیه مهنا 2 نیز دو عدد استکان نعلبکی دکوپاژ به همراه شش نوع دمنوش متنوع قرار دارد.
  • در صورت نیاز به توزیع سفارش سازمانی به آدرس‌های مختلف با همکاران ما تماس بگیرید.
  • فروش عمده مربوط به کسانی هست که فقط به صورت فله تمایل به تهیه محصولات بارجیل را دارند.
از این رو مجبور خواهیم بود دسته بندی‌های مختلفی برای تهیه هدیه سازمانی انجام دهیم. یکی ازمهم ترین دسته بندی‌های موثر که می‌توانیم برای ارائه هدیه‌ها انجام دهیم تمایز بین سلایق خانم‌ها و آقایان است. برای مثال کمتر می‌بینید که آقایان به اشیا زینتی نظیر تابلو و یا گلدان علاقه داشته باشند اما این علاقه در خانم‌ها به وفور یافت می شود. این روش تبلیغاتی هر گونه تبلیغ رسانه‌های اجتماعی، رادیویی و یا شبکه‌های اجتماعی را تکمیل می‌کند. هدایای سازمانی نسبت به هدف استفاده و یا متریال و یا موضوع کاری میتوان دسته بندی نمود.

ست مدیریتی 5 تکه1401 کد P04