هیولت پاکارد اینترپرایز نتایج سه ماهه سوم مالی 2022 را گزارش می دهد

برای تکمیل اطلاعات صورتهای مالی تلفیقی فشرده شرکت هیولت پاکارد که بر اساس اصول حسابداری پذیرفته شده عمومی (“GAAP”) ارائه شده است، شرکت هیولت پاکارد اقدامات مالی از جمله درآمد بر مبنای ارز ثابت، سود ناخالص غیر GAAP، سود ناخالص غیر GAAP را ارائه می کند. حاشیه، سود عملیاتی غیر GAAP (درآمدهای غیر GAAP از عملیات)، حاشیه سود عملیاتی غیر GAAP، تحقیق و توسعه غیر GAAP (“R&D”) و هزینه های فروش میدانی (“FSC”) به عنوان درصدی از درآمد خالص، نرخ مالیات بر درآمد غیر GAAP، سود خالص غیر GAAP، سود خالص هر سهم تقلیل یافته غیر GAAP، نقدینگی ناخالص، جریان نقدی آزاد، بدهی خالص، نقدینگی خالص، بدهی خالص شرکت عامل و معیارهای مالی خالص نقدی شرکت عامل. شرکت Hewlett Packard همچنین پیش‌بینی‌هایی از سود خالص هر سهم کاهش‌یافته غیر GAAP و جریان نقدی آزاد ارائه می‌کند. تطبیق تنظیمات مربوط به اقدامات مالی GAAP برای این سه ماهه و دوره های قبل در جداول زیر یا در جاهای دیگر در مواد همراه این خبر آمده است. علاوه بر این، توضیحی در مورد روش هایی که مدیریت شرکت هیولت پاکارد از این اقدامات غیر GAAP برای ارزیابی تجارت خود استفاده می کند، ماده پشت تصمیم شرکت هیولت پاکارد برای استفاده از این اقدامات غیر GAAP، محدودیت های مادی مرتبط با استفاده از این اقدامات غیر GAAP – اقدامات GAAP، روشی که مدیریت شرکت Hewlett Packard این محدودیت‌ها را جبران می‌کند، و دلایل اساسی که چرا مدیریت شرکت Hewlett Packard معتقد است که این اقدامات غیر GAAP اطلاعات مفیدی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند، در بخش «استفاده از اقدامات مالی غیر GAAP» گنجانده شده است. بیشتر در زیر این اطلاعات مالی اضافی غیر GAAP قرار نیست به صورت مجزا یا به عنوان جایگزینی برای درآمد، سود ناخالص، حاشیه سود ناخالص، سود عملیاتی (درآمد حاصل از عملیات)، حاشیه سود عملیاتی، تحقیق و توسعه و فروش، عمومی و اداری در نظر گرفته شود (” SG&A”) مخارج به عنوان درصدی از درآمد خالص، سود خالص، سود خالص کاهش یافته هر سهم، وجه نقد، معادل های نقدی و وجه نقد محدود، جریان نقدی حاصل از عملیات، سرمایه گذاری در دارایی، ماشین آلات و تجهیزات، یا کل بدهی شرکت تهیه شده بر اساس GAAP .

استفاده از اطلاعات مالی غیر GAAP و معیارهای کلیدی عملکرد

مانند دوره های قبل، اطلاعات مالی مندرج در این بیانیه مطبوعاتی، از جمله اقلام مربوط به مالیات، برآوردها را بر اساس اطلاعات موجود در این زمان منعکس می کند. در حالی که هیولت پاکارد اینترپرایز معتقد است این تخمین‌ها معقول هستند، این مقادیر می‌تواند با مقادیر گزارش شده در گزارش فصلی شرکت هیولت پاکارد در فرم 10-Q برای سه ماهه مالی منتهی به 31 ژوئیه 2022 تفاوت اساسی داشته باشد. شرکت هیولت پاکارد هیچ تعهدی را متقبل نمی‌شود و انجام نمی‌دهد. قصد دارند این بیانیه‌های آینده‌نگر را به‌روزرسانی کنند، مگر در مواردی که قانون قابل اجرا لازم است.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/08/hewlett-packard-enterprise-reports-fiscal-2022-third-quarter-results.html


علاوه بر اطلاعات مالی تکمیلی غیر GAAP، شرکت Hewlett Packard همچنین سفارشات سالانه نرخ اجرای درآمد (“ARR”) و به عنوان یک سرویس (“AAS”) را به عنوان معیارهای عملکرد ارائه می کند. ARR یک معیار مالی است که برای ارزیابی رشد پیشنهادات خدمات مصرف (“CS”) استفاده می شود. ARR نشان‌دهنده درآمد سالیانه همه درآمد خالص دوره‌ای خدمات HPE GreenLake، درآمد خدمات مالی مرتبط (که شامل درآمد اجاره برای اجاره‌های عملیاتی و درآمد بهره برای اجاره‌های سرمایه‌ای است) و نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (“SaaS”)، مصرف نرم‌افزار است. درآمد و سایر پیشنهادات به عنوان خدمات شناسایی شده در طول یک چهارم و ضرب در چهار. سفارشات AAS پوششی در تمام بخش‌های تجاری است که به خدمات مبتنی بر مصرف HPE کمک می‌کند (هم درآمدهای مکرر و هم غیر تکراری)، و شامل سخت‌افزار، و همچنین HPE GreenLake as-a-a-Service، Aruba SaaS، CMS SaaS و نرم‌افزارهای دیگر می‌شود. دارایی های. سفارشات ARR و AAS باید مستقل از درآمد خالص و درآمد معوق مشاهده شوند و قرار نیست با هیچ یک از این موارد ترکیب شوند.

اظهارات آینده نگر

ریسک‌ها، عدم قطعیت‌ها و مفروضات شامل نیاز به رسیدگی به چالش‌های متعددی است که مشاغل شرکت هیولت پاکارد با آن مواجه هستند. فشارهای رقابتی که مشاغل شرکت هیولت پاکارد با آن مواجه هستند. خطرات مرتبط با اجرای استراتژی هیولت پاکارد اینترپرایز؛ تأثیر روندها و رویدادهای کلان اقتصادی و ژئوپلیتیکی، از جمله محدودیت های زنجیره تامین، محیط تورمی، و درگیری مداوم بین روسیه و اوکراین، اما نه محدود به آن. نیاز به مدیریت موثر تامین کنندگان شخص ثالث و توزیع محصولات و خدمات شرکت Hewlett Packard Enterprise. حفاظت از دارایی‌های مالکیت معنوی شرکت Hewlett Packard، از جمله مالکیت معنوی دارای مجوز از اشخاص ثالث و مالکیت معنوی مشترک با والدین سابق آن؛ خطرات مرتبط با عملیات بین‌المللی هیولت پاکارد اینترپرایز (از جمله بیماری‌های همه‌گیر و مشکلات بهداشت عمومی، مانند شیوع کووید-19، و رویدادهای ژئوپلیتیکی، مانند درگیری بین روسیه و اوکراین)؛ توسعه و انتقال به محصولات و خدمات جدید و بهبود محصولات و خدمات موجود برای رفع نیازهای مشتری و پاسخگویی به روندهای نوظهور فناوری؛ اجرا و اجرای قراردادها توسط شرکت هیولت پاکارد و تامین کنندگان، مشتریان، مشتریان و شرکای آن، از جمله هر گونه تأثیری که بر روی آنها ناشی از رویدادهایی مانند همه گیری COVID-19 باشد. استخدام و حفظ کارکنان کلیدی؛ اجرا، ادغام و سایر خطرات مرتبط با ترکیب تجاری و معاملات سرمایه گذاری؛ تأثیر تغییرات در محیط زیست، تجارت جهانی و سایر مقررات دولتی؛ تغییرات در محصول، اجاره، مالکیت معنوی، یا سبد املاک و مستغلات ما؛ پرداخت یا عدم پرداخت سود سهام برای هر دوره؛ اثربخشی استفاده از اقدامات مالی غیر GAAP به جای GAAP در پیش بینی ها و برنامه ریزی های تجاری. قضاوت های لازم در رابطه با تعیین شناسایی درآمد؛ تأثیر سیاست های شرکت و انطباق مرتبط؛ استفاده از تراز مجدد بخش. کمک هزینه برای بازیابی مطالبات و تعهدات ضمانت نامه؛ مقررات و حل و فصل تحقیقات، ادعاها و اختلافات معلق؛ تأثیرات قانون کاهش تورم 2022 و دستورالعمل ها یا مقررات مربوطه؛ و سایر ریسک‌هایی که در اینجا شرح داده شده‌اند، از جمله، اما نه محدود به ریسک‌های شرح داده شده در گزارش سالانه شرکت هیولت پاکارد در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 اکتبر 2021، گزارش‌های فصلی در فرم 10-Q، گزارش‌های جاری در فرم 8. -K، و در پرونده های دیگری که توسط شرکت هیولت پاکارد گهگاه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایجاد می شود.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگر به معنای مفاد بندر امن قانون اصلاحات دعوی حقوقی اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. چنین اظهاراتی مستلزم خطرات، عدم قطعیت ها و مفروضات است. اگر خطرات یا عدم قطعیت ها محقق شود یا مفروضات نادرست ثابت شوند، نتایج شرکت هیولت پاکارد و شرکت های تابعه تلفیقی آن (“Hewlett Packard Enterprise”) ممکن است با موارد بیان شده یا ضمنی توسط چنین اظهارات و مفروضات آینده نگر متفاوت باشد. کلمات «باور»، «انتظار»، «پیش‌بینی»، «خوش‌بین»، «قصد»، «اراده»، «ممکن است»، «می‌تواند»، «باید» و عبارات مشابه برای شناسایی چنین اظهارات آینده‌نگر در نظر گرفته شده‌اند. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی، اظهاراتی هستند که می‌توان آن‌ها را اظهاراتی آینده‌نگر تلقی کرد، از جمله، اما نه محدود به دامنه و مدت زمان همه‌گیری کروناویروس جدید (“COVID-19”) و درگیری مداوم بین روسیه و اوکراین. اقدامات در پاسخ به آن، و تأثیرات آنها بر کسب و کار، عملیات، نقدینگی و منابع سرمایه، کارکنان، مشتریان، شرکا، زنجیره تأمین، نتایج مالی، و اقتصاد جهانی. هرگونه پیش‌بینی درآمد، حاشیه، هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، نرخ‌های مؤثر مالیاتی، نرخ‌های بهره، تأثیر تغییرات قوانین مالیاتی و دستورالعمل‌ها و مقررات مرتبط، سود خالص، سود خالص هر سهم، جریان‌های نقدی، نقدینگی و منابع سرمایه، موجودی‌ها، سرقفلی، هزینه‌های کاهش ارزش، پوشش‌های پوششی و مشتقات و جبران‌های مرتبط، سفارشات عقب افتاده، تأمین مالی طرح سود، دارایی‌های مالیات معوق، بازخرید سهام، نرخ ارز، بازپرداخت بدهی‌ها از جمله اوراق بهادار بدهی با پشتوانه دارایی، یا سایر اقلام مالی؛ هر گونه پیش‌بینی از مقدار، اجرا، زمان‌بندی و نتایج هرگونه تغییر یا تأثیر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، طرح‌های تجدید ساختار، از جمله برآوردها و مفروضات مربوط به منافع پیش‌بینی‌شده، صرفه‌جویی در هزینه، یا هزینه‌های اجرای چنین طرح‌های تغییر و تغییر ساختار؛ هرگونه بیانیه برنامه ها، استراتژی ها و اهداف مدیریت برای عملیات آتی، و همچنین اجرای معاملات شرکتی یا خریدهای مورد نظر، مخارج تحقیق و توسعه، و هرگونه سود حاصله، صرفه جویی در هزینه، هزینه ها، یا بهبود درآمد یا سودآوری ناشی از آن؛ هر گونه اظهارات مربوط به توسعه مورد انتظار، عملکرد، سهم بازار، یا عملکرد رقابتی مربوط به محصولات یا خدمات؛ هر گونه اظهارات مربوط به روندها یا رویدادهای کلان اقتصادی فعلی یا آتی و تأثیر آن روندها و رویدادها بر شرکت هیولت پاکارد و عملکرد مالی آن؛ هرگونه اظهارات در مورد تحقیقات، ادعاها یا اختلافات معلق؛ هرگونه اظهار انتظار یا اعتقاد؛ و هرگونه اظهارات مفروضات زیربنای هر یک از موارد فوق.