پاسخ: وضعیت ماژول کش (ناموفق) در سرور ProLiant DL380p Gen9سلام،

اگر باتری Raid روی کنترلر Raid از بین رفته است، می توانید باتری Raid را تعویض کنید و پیکربندی raid خود را از دست نخواهید داد. به نظر می رسد. من با 2 صحنه مختلف برخورد کردم. یکی از آنها باتری هجومی “عادی” بود که دیگر قادر به نگه داشتن شارژ نبود…یعنی باتری حمله از بین رفته بود و باعث از کار افتادن حافظه پنهان شد. راه حل تعویض باتری هجومی بود. هنگامی که باتری حمله جایگزین شد (و شارژ شد)، ماژول کش فعال شد. روی DL360 بود.

دومین مشکلی که با آن مواجه شدم، ماژول کش DEAD بود (حتی پس از تعویض باتری، ماژول کش همچنان غیرفعال بود). جایگزینی ماژول کش DEAD با یک ماژول جدید بی دلیل خواهد بود. من این را در یک سرور HP DL380 gen 9 با aآرایه هوشمند P440ar. ماژول کش DEAD را در Smart Array P440ar جایگزین کردم و یک باتری حمله جدید نصب کردم. و وقتی سرور را روشن کردم، مجبور شدم ترتیب راه‌اندازی را دوباره تغییر دهم تا Smart Arry P440ar ابتدا “اول” راه‌اندازی شود. مطمئن شوید که آخرین فریمور کنترلر Array (مخصوصا مدل P440ar) را دارید. در نسخه اولیه آن سفت‌افزار نقصی وجود دارد… و وقتی باتری کنترلر حمله از بین می‌رود… ماژول کش را برای همیشه غیرفعال می‌کند. به همین دلیل است که مجبور شدم ماژول کش را در سرور HP DL380 gen 9 خود جایگزین کنم. با P440ar.. یک “اشکال” در سیستم عامل raid controller.

موفق باشید.

مایکل
منبع: https://community.hpe.com/t5/proliant-servers-ml-dl-sl/cache-module-status-failed-on-proliant-dl380p-gen9-server/m-p/7201030#M184212