پیکربندی HPE MegaRaid در ProLiant DL380 Gen10 Plus

سلام،

 

اخیراً سرورهای جدید ProLiant DL380 Gen10 Plus را دریافت کردیم. در ILO ما MegaRaid و درایو منطقی را به این ترتیب در هر دو سرور پیکربندی کردیم:

ProLiant Gen10 Plus – پیکربندی MegaRAID (002).png (udrop.com)

این Gen10 Plus به عنوان میزبان VMware ESXi ساخته و پیکربندی شده است (ویندوز یک سیستم عامل در حال اجرا در این سرورها نیست).

این هاست ها دارای کابل FC هستند – 10 گیگابیت بر ثانیه مستقیماً بین آنها وصل شده است و در vSwitch آن را به عنوان vmotion برای هر دو هاست پیکربندی کردیم.

مشکل این است که مهاجرت از طریق vMotion با توجه به این واقعیت که باید 10 گیگابیت بر ثانیه باشد، بسیار کند است. انتقال حتی ماشین های کوچک بین این دو میزبان ESXi خیلی طول می کشد. به نظر می رسد انتقال از طریق 1 گیگابیت بر ثانیه به جای 10 گیگابیت بر ثانیه انجام می شود.

آداپتور VMkernel و همچنین آداپتورهای فیزیکی به درستی پیکربندی شده اند و ما همچنین بسیاری از مراحل عیب یابی و آزمایش را امتحان کردیم اما هیچ کمکی نکرد. بنابراین ما فرض می کنیم که گلوگاه ناشی از این MegaRaid است که موضوع جدیدی برای ما است.

آیا راهی وجود دارد که بتوان MegaRaid و درایو منطقی را پیکربندی کرد تا مهاجرت از طریق 10 گیگابیت بر ثانیه کاربردی باشد؟

آیا کسی با مشکلات مشابه مواجه شده است؟

پیشاپیش از شما متشکرم.
منبع: https://community.hpe.com/t5/array-setup-and-networking/hpe-megaraid-configuraion-on-proliant-dl380-gen10-plus/m-p/7179557#M3126