چگونه یک گیاه کوژن پایدار به “روشن نگه داشتن چراغ” در پورتوریکو کمک می کند؟

اولین مورد از نوع خود برای HPE، در سال 2022، اتحاد ترکیبی حرارت و برق اعطا کرد. جایزه پروژه سال 2022 CHP به گیاه سیستم CHP همچنین به HPE در دستیابی به اهداف کاهش کربن خود کمک می کند.

این تسهیلات چگونه از جامعه HPE و مهمتر از همه، اعضای تیم که تحت تأثیر طوفان هستند، پشتیبانی می کند؟

نیروگاه CHP نه تنها قابل اعتمادتر است، بلکه در مقایسه با شبکه برق محلی بیش از 50 درصد در تولید برق کارآمدتر است. این امر با استفاده از گرمای اتلاف در یک چیلر جذبی برای خنک کردن محل و با استفاده از گرما برای تبدیل منبع سوخت کارخانه از گاز طبیعی مایع به گاز حاصل می شود. کیفیت توان با استفاده از یک سیستم ذخیره انرژی به دست می آید که در صورت از کار افتادن موتور در حین کار، به عنوان نیروی پشتیبان نیز عمل می کند.

بین سال‌های 1867 تا 2022، 30 طوفان تأثیر مستقیمی بر پورتوریکو گذاشتند که شامل 9 طوفان بزرگ بالای دسته سه می‌شد.

ویرانی در جزیره می تواند گسترده و طولانی مدت باشد. به همین دلیل است که HPE یک نیروگاه تولید همزمان در آگوادیلا ایجاد کرد که انرژی مداومی را با سوخت گاز طبیعی 100% تجدیدپذیر محلی تامین می‌کند و به آن اجازه می‌دهد در شرایط آب و هوایی شدید عملیاتی بماند.

کمی در مورد فرهنگ در سایت روابط عمومی با ما صحبت کنید. چگونه همه شما فرهنگ و نوآوری HPE را پذیرفته و نشان می دهید؟

از آنجایی که این سایت در طول طوفان های بزرگ جزیره فعال می شود، این سایت توسط اعضای تیم و خانواده های آنها به عنوان مکانی برای پناه گرفتن در برابر عوامل استفاده می شود. پروژه نیروگاه تولید همزمان آخرین شواهد از تعهد HPE به سایت Aguadilla و کارکنان آن است. این یک پروژه منحصر به فرد است، نه تنها در سطح شرکت، بلکه در منطقه ای که نشان می دهد آینده HPE در Aguadilla روشن است و واقعا باعث می شود اعضای تیم ما احساس غرور، رضایت و حمایت کنند.

سندیپ گوپتا، سرپرست برنامه جهانی انرژی
چه فناوری در شکل گیری نیروگاه تولید همزمان استفاده شد و چه چیزی منحصر به فرد است؟

این یک نیروگاه حرارتی و برق ترکیبی 3.96 مگاواتی با راندمان بالا است که در آن از تمام انرژی قابل بازیافت برای سیستم با بالاترین راندمان ممکن استفاده می شود و می تواند از شبکه برق جدا شود و در عین حال شرایط کیفی توان سخت را حفظ کند.

تیم فوسویک، معاون عملیات تولید تخصصی
تصویر بزرگتر برای مشارکت HPE در پورتوریکو چیست و اهمیت این سایت در مجموعه HPE چیست؟

HPE در زیرساخت سایت ما در پورتوریکو سرمایه گذاری کرده است تا اطمینان حاصل کند که می تواند به ارائه محصولات با کیفیت بالا به شرکت ادامه دهد. پورتوریکو بسیاری از قطعات الکترونیکی مورد استفاده در محصولات محاسباتی با عملکرد بالا را می‌سازد که سریع‌ترین و سبزترین ابر رایانه‌های جهان را نیرو می‌دهند و بیش از 2 میلیارد دلار مجوز نرم‌افزار را مدیریت می‌کنند. مردم در سایت آگوادیلا اکنون منبع انرژی پایدار و پایدار از نظر زیست محیطی دارند.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2023/02/how-does-a-sustainable-cogen-plant-help-keeps-the-lights-on-in-puerto-rico.html

ما می‌خواستیم در مورد این کارخانه و اینکه چرا این چنین بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه HPE است بیشتر بدانیم.

HPE Aguadilla دارای یک گروه متنوع و کاملاً آماده از افراد است که با پیشرفت های مداوم و ذهنیت تحول هدایت می شوند. این یکی از دلایل متعددی است که در طول بیش از 42 سال اقامت خود در پورتوریکو، توانسته ایم با اتخاذ فناوری ها و دانش نوآورانه به موفقیت شرکت کمک کنیم. افراد ما همیشه به دنبال چالش‌های جدید و راه‌های جدید برای ارائه ارزش به HPE، به صورت محلی برای سایت Aguadilla و برای HPE در سطح جهانی هستند.


سایت HPE Aguadilla دارای یک سنت طولانی در مورد تعالی عملیاتی و نوآوری است و یکی از عناصر کلیدی فرهنگ ما و مشارکت ما در شرکت انعطاف پذیری بوده است. پورتوریکو بر فراز منطقه گرمسیری کارائیب واقع شده است که با بارش های مکرر و حضور طوفان با برخی منظم مشخص می شود. بنابراین، در طول سال‌ها، ما سه اصل اصلی را برای حفظ عملیات اتخاذ کرده‌ایم: مدیریت ریسک، امنیت کارکنان و تداوم کسب‌وکار. آخرین مورد اضافه شده به این ابتکار تاب آوری، مفهوم یک نیروگاه تولید همزمان بود که برای این سایت ساخته شد – یک سیستم کاملاً مستقل از شبکه انرژی پورتوریکو، که نه تنها تداوم کسب و کارهای HPE در آگوادیلا را تضمین می کند، بلکه هزینه های بهره برداری را نیز کاهش می دهد. و به دلیل بهره برداری 100٪ از گازهای تجدیدپذیر و کاهش شدید انتشار گازهای آلاینده، مزایای زیست محیطی ایجاد می کند.

کارلوس رودریگز، مدیر سایت عملیات تولیدی پورتوریکو و جنرال موتورز
دلیل ایجاد یک نیروگاه تولید همزمان در پورتوریکو چه بود؟