18 بهترین کیف دوربین، زنجیر، بند و کوله پشتی (2024)

18 بهترین کیف دوربین، زنجیر، بند و کوله پشتی (2024)

ما تست کرده ایم زیاد از کیف های دوربین در اینجا موارد دیگری وجود دارد که ما واقعاً آنها را دوست داریم اما توسط انتخاب های برتر ما تحت الشعاع قرار گرفته ایم.

کوله پشتی قابل تبدیل Long Weekend Morro با قیمت 150 دلار: من به شدت در نظر گرفتم که بهترین کوله پشتی خود، Brevite's The Jumper، را با Morro جایگزین کنم. آنها از نظر سبک و سازمان بسیار شبیه هستند، با Morro یک کیسه اضافی و، به نظر من، طراحی زیباتر (به ویژه در رنگ خزه) ارائه می دهد. این هنوز هم یک کوله پشتی عالی است که کیف دوربین را فریاد نمی زند، و شما از جلو و کنار به وسایل خود دسترسی دارید (مطمئن شوید که بسته Camera Cube را اضافه کرده اید که 70 دلار اضافی به خرید شما اضافه می کند). سبک وزن است، می تواند برای یک لپ تاپ 16 اینچی مناسب باشد و از مواد مقاوم در برابر آب با روکش ضد آب دو لایه ساخته شده است. تنها ناراحتی من این است که مکعب دوربین به‌خوبی جا افتاده است و کمی از دهانه‌ها بیرون زده است. اگر شرکت کمی آن را تغییر دهد، این کوله پشتی دوربین مورد علاقه من با قیمت زیر 200 دلار خواهد بود.

کوله پشتی Nanuk N-PVD 30L با قیمت 300 دلار: اگر یک پهپاد حمل می کنید، این یک کوله پشتی خوب با یک محفظه در بالای آن است که می تواند به راحتی کیت پهپاد شما را جا دهد. این یک کیف خوب و ساختار یافته است که در چندین اندازه موجود است (من نسخه 30 لیتری را امتحان کردم) و می توانید یک سه پایه را در جیب کناری قرار دهید و با یک بند آن را محکم نگه دارید. یک جیب کناری با دسترسی آسان برای دسترسی سریع به دوربین وجود دارد، اما من از نحوه دسترسی شما به محفظه اصلی خوشم نمی‌آید. در قسمت پشتی کیف قرار دارد و بند های شانه ای و کمری مدام مانع می شوند که فقط کمی آزاردهنده است. با این حال، هنگامی که داخل آن قرار می‌گیرید، آستین‌های پددار برای لپ‌تاپ و تبلت و کیسه‌های زیپ‌دار برای وسایل اضافی وجود دارد. منطقه اصلی غار است، بنابراین باید کارهایی انجام دهید تتریس با تقسیم‌کننده‌های Velcro همراه برای قرار دادن همه چیز به طور منظم.

Sling دوربین هوشمند با قیمت 224 دلار: من عاشق ظاهر این کیف بوم موم شده و شکوفایی آن از چرم کامل هستم. این یک کلاسیک است و درجه یک طراحی که هر زمان که با دوربینم از در بیرون می روم خوشحالم می کند. تنظیم بند شانه راحت و آسان است و سه دسته دستگیره در بالا و کناره ها وجود دارد تا گزینه های زیادی برای حمل داشته باشید. می تواند با نیکون Z 6 من، دو لنز کوچک و یک تبلت جمع و جور جا شود. (کوچکتر از 11 اینچ؛ مناسب با پد OnePlus نبود.) یک کیسه زیپ دار در داخل برای ذخیره کارت های ذخیره سازی و یک جیب زیپ دار در قسمت بیرونی برای کابل ها وجود دارد. مشکل اصلی من این است که باز کردن محفظه اصلی گاهی اوقات به دو دست نیاز دارد – زیپ در گوشه گیر می کند، بنابراین به دست دیگرم نیاز دارم تا کیف را در جای خود نگه دارم. ای کاش جیب جلو هم بیشتر داشت. وقتی کیسه پر است، احساس می‌کنید که برای گذاشتن چیزی در آن خیلی تنگ است.

کوله پشتی روزانه Peak Design با قیمت 280 دلار: این نسخه کمی بزرگتر و با ویژگی های بیشتر از Everyday Zip است که در بالا توصیه می کنیم. به جای زیپی که تماماً دور می‌چرخد، شما دو زیپ برای هر طرف و یک دریچه در بالا دارید که اگر به فضای اضافی در بالا نیاز ندارید، می‌توانید از سیستم MagLatch Peak Design برای باز کردن آن استفاده کنید. کیسه های مختلفی برای سازماندهی در سرتاسر و همچنین جیب های کناری وجود دارد که می توانند سه پایه جمع و جور را در خود جای دهند. من مدل 20 لیتری را امتحان کردم، اما اگر دنده زیادی دارید، ممکن است بخواهید برای 30 لیتری فنر بزنید.

اسلینگ روزمره Peak Design با قیمت 160 دلار: زنبق روزمره برای مدت طولانی یکی از موارد مورد علاقه شخصی من برای حمل روزانه یا رفتن به بیرون برای یک روز عکسبرداری بوده است. با تقسیم‌کننده‌های انعطاف‌پذیر همراه است که می‌توانید بسته به سازماندهی یا فضای ذخیره‌سازی مورد نیازتان، آن را تنظیم یا حذف کنید. این دستگاه در اندازه های 3، 6 و 10 لیتری عرضه می شود. نسخه 10 لیتری فضایی برای مک بوک پرو 13 اینچی، شارژر و دوربین فوجی فیلم X-Pro 2 من دارد. اگر به فضایی برای لنزهای اضافی یا بدنه دوربین بزرگتر نیاز دارید، ممکن است بخواهید مک بوک را کنار بگذارید. می تواند در آنجا کمی سفت شود. -جینا گری

کوله پشتی Hex Backloader با قیمت 200 دلار: من معمولا کیف هایی با دسترسی جانبی را ترجیح می دهم، اما از Hex Backloader کاملا راضی بودم. بله، برای دسترسی باید آن را از پشت خود بردارید همه وسایل خود را، اما یک نقطه دسترسی در بالای آن، بیرون کشیدن سریع دوربین را آسان می کند. محفظه اصلی در پشت واقعا جادار است و با تن ها جداکننده Velcro مجهز شده است، بنابراین شما فضای زیادی برای سفارشی سازی دارید. کیسه‌ها و جیب‌های مشبک سازمانی، یک بخش پددار در جلو که می‌تواند یک لپ‌تاپ 15 اینچی را در خود جای دهد، تسمه‌هایی در یک طرف برای سه پایه و یک کیسه در سمت دیگر برای بطری وجود دارد. حمل آن فوق العاده راحت است، بند سینه و همه چیز.

کوله پشتی Shimoda Explore V2 25 با قیمت 373 دلار: من این کوله پشتی را دوست دارم، اما بسیار گران است. حمل آن بسیار راحت است، به لطف لایه های گسترده آن، و کل آن برای ایمن نگه داشتن وسایل شما در برابر آب مقاوم است. با وجود اندازه نسبتاً باریک (که می‌توانید از پشت به همه آنها دسترسی داشته باشید)، از جمله یک سه پایه در جیب جانبی قابل نصب آن که می‌توانید با یک بند آن را محکم کنید، توانستم آن را با تعداد شگفت‌آوری از آیتم‌ها پر کنم. دسترسی جانبی به دوربین، چندین جیب برای سازماندهی وجود دارد (من عاشق کیسه کوچک روی بند بازو هستم)، و یک آستین بالشتک برای یک لپ‌تاپ 13 اینچی.

کیف دوربین روزانه Wotancraft Scout 9L با قیمت 299 دلار: اگر دنبال یک پیام رسان شیک هستید، من همیشه طرح های Wotancraft را دوست داشته ام و Scout هم فرقی ندارد. این از کوردورا بادوام با مقداری چرم گاوی که برای تسمه های روی فلپ به داخل انداخته شده ساخته شده است. محفظه اصلی جادار است و با تقسیم‌کننده‌های محکم از هم جدا می‌شود، همراه با یک کیسه لپ‌تاپ که به سختی می‌تواند یک مک بوک ایر 13 اینچی را در خود جای دهد. دو کیسه در جلو می توانند به راحتی برخی از اقلام کوچک را حمل کنند، اما در اینجا چیز زیادی برای سازماندهی وجود ندارد. یک گذرگاه چمدان و یک جیب زیپ دار در عقب وجود دارد، اما بدون جیب های جانبی و هیچ راه آسانی برای اتصال سه پایه وجود ندارد.

کیف پیام رسان Ona The Bowery Compact با قیمت 209 دلار: من هفت سال است که این کیف (نسخه بوم موم شده مشکی) را در اختیار دارم، و شکل بسیار خوبی دارد. برای گردش های کوتاه جذاب و عالی است، با لنت های فراوان و یک تقسیم کننده برای محافظت از وسایل شما. شما فقط می توانید یک دوربین و یک لنز اضافی قرار دهید. یک کیسه در پشت وجود دارد که من از آن برای قرار دادن یک نینتندو سوییچ یا کیندل استفاده کرده‌ام، و کابل‌ها، باتری‌ها و کارت‌های SD خود را در کیسه جلویی قرار می‌دهم. متأسفانه، دو جیب کناری خیلی تنگ هستند و نمی‌توانند چیزی بزرگتر از یک خودکار یا پارچه میکروفیبر را در خود جای دهند. یک امتیاز؟ می توانید به سرعت بند را جدا کنید تا Bowery را به یک مکعب دوربین برای یک کوله پشتی بزرگتر تبدیل کنید. در مجموعه ای از رنگ ها و مواد موجود است.

کوله پشتی Tenba DNA 16 DSLR با قیمت 230 دلار: می‌توانید از جلوی این کیف به دوربین خود دسترسی داشته باشید و محفظه آن مانند یک کشو به‌خوبی بیرون می‌آید. فضای کافی برای قرار دادن یک دوربین بزرگ و چند لنز وجود دارد، اما محفظه لپ‌تاپ روکش شده در پشت، رول رولی که می‌توانید آن را گسترش دهید و یک قسمت زیپ‌دار دیگر برای موارد اضافی را فراموش نکنید. می توانید به راحتی یک بطری آب و یک سه پایه را در هر جیب کناری قرار دهید. من آن را در سفری به DC با خودم بردم، و جلوی آن کمی خراب به نظر می‌رسد، اما کیف خوبی است.

کوله پشتی Manfrotto Pro Light Frontloader با قیمت 234 دلار: زیپ محفظه اصلی جلو را باز کنید و می‌توانید به تمام تجهیزات دوربین خود دسترسی داشته باشید که توسط سیستم جداکننده Velcro ارائه شده است. این کیف 25 لیتری جادار است، اما آن را در پشت شما نیز کاملاً پف کرده است – اگر مراقب نباشید ممکن است با افراد زیادی برخورد کنید. دسترسی جانبی برای دوربین وجود دارد، که خوب است، اما بسته‌ای که در غیر این صورت ترسناک به نظر می‌رسد.

کوله پشتی تنبا Fulton V2 16L با قیمت 140 دلار: من کیف‌هایی را ترجیح می‌دهم که راهی برای گرفتن سریع دوربین داشته باشند، و به همین دلیل است که Fulton V2 بالاتر نیست: تنها راه بیرون کشیدن دوربین این است که کیف را بردارید و زیپ محفظه پشتی را باز کنید. (از نظر فنی، شما می توانید از رول تاپ به این محفظه دسترسی داشته باشید، اما این کار مستلزم باز کردن مقدار زیادی Velcro است.) در غیر این صورت، این یک کیف خوب و کوچک است که می تواند مقدار مناسبی از دنده را در خود جای دهد، با رول رویه قابل افزایش برای ذخیره ناهار یا یدکی. لباس‌ها، یک جیب کناری مشبک قابل کشش برای بطری‌ها، و یک جیب کناری برزنتی که می‌تواند سه پایه‌های کوچک را در خود جای دهد. تنبا می گوید که این می تواند یک لپ تاپ 16 اینچی را در محفظه بالشتکی جلویی قرار دهد، اما من فقط می توانم یک لپ تاپ 13 اینچی را فشار دهم. در برابر آب مقاوم است و حمل آن راحت است.

کوله پشتی Lowepro PhotoSport Outdoor III 15L با قیمت 155 دلار: این بسته در مسیر خوب به نظر می رسد و فقط می تواند یک DSLR کوچک یا بدون آینه را در مکعب قابل جابجایی خود (با دسترسی جانبی!) قرار دهد. این به خوبی با سایر وسایل پیاده روی شما هماهنگ می شود، و فضای مناسبی برای میان وعده ها و هر چیز دیگری که در پیاده روی های کوتاه می خواهید (از جمله مثانه آبرسانی 2 لیتری) وجود دارد. 75 درصد از پارچه های بازیافتی ساخته شده است.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-camera-bags-backpacks-straps-inserts/