7 ویژگی کمتر شناخته شده Google Maps

7 ویژگی کمتر شناخته شده Google Maps

نشانگر را روی لایه های پانل (پایین سمت راست)، سپس کلیک کنید دوچرخه سواری. سپس نقشه نحوه علامت گذاری مسیرها برای دوچرخه سواران را با انواع مختلف خطوط برای مسیرها، خطوط اختصاصی دوچرخه، جاده های دوچرخه پسند و مسیرهای آسفالت نشده تنظیم می کند.

مکان های خود را اضافه کنید

برخی از نقاط ممکن است برای شما شخصی باشد – منطقه پیک نیک، فضای پارک معمولی، نیمکت پارک، خانه دوست – که به طور عمومی در Google Maps علامت گذاری نشده اند. اگر علامت‌گذاری نشده باشند، هنگام جستجو یا پیمایش، دسترسی به آنها سخت‌تر است.

می‌توانید با ایجاد مکان خود این مشکل را برطرف کنید: روی یک نقطه در برنامه تلفن همراه ضربه بزنید و نگه دارید تا یک پین بیندازید، سپس کارت اطلاعات را بالا بکشید و انتخاب کنید برچسب اضافه کنید. سپس این برچسب ها در نتایج جستجو به صورت پرچم روی نقشه و مکان های ذخیره شده شما نمایش داده می شوند.

جایی که پارک کردی را به خاطر بسپار

اسکرین شات از نقشه های اندروید

دیگر هرگز جای پارک خود را از دست ندهید.

با حسن نیت از دیوید نیلد

نیازی به هدر دادن زمان برای شکار ماشین خود پس از یک روز طولانی نیست. Google Maps می تواند آن را برای شما به خاطر بسپارد. وقتی پارک کردید، روی نقطه آبی روی نقشه در برنامه تلفن همراه ضربه بزنید، سپس انتخاب کنید صرفه جویی در پارکینگ از پانلی که ظاهر می شود.

زمانی که زمان بازگشت فرا رسید، برای مشاهده برچسب ایجاد شده، کافیست “پارکینگ” را در برنامه جستجو کنید. همچنین می‌توانید در اطراف نقشه حرکت کنید تا پرچم «شما اینجا پارک کرده‌اید» را پیدا کنید—روی آن ضربه بزنید و می‌توانید مسیرها را دقیقاً به همان نقطه دریافت کنید.

گزارش تصادف در جاده

با گزارش حوادثی که در سفرهای خود با آنها مواجه می شوید به کاربران دیگر Google Maps کمک کنید: اگر در حالت ناوبری در برنامه تلفن همراه هستید، روی نماد سمت راست (یک علامت مثبت در داخل حباب جستجو) ضربه بزنید، سپس یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. ذکر شده.

این گزینه ها در واقع بر اساس کشور متفاوت است، اما باید ببینید تصادف در به عنوان یکی از آنها (کارهای جاده‌ای، ازدحام، و وسایل نقلیه متوقف نیز گاهی فهرست می‌شوند.) اگر Google Maps به اندازه کافی از این گزارش‌های فردی دریافت کند، یک هشدار برای همه روی نقشه ظاهر می‌شود.

به سوالات مربوط به مکان ها پاسخ دهید

اسکرین شات اندروید

برای کمک به سایر کاربران Google Maps سوالاتی بپرسید.

با حسن نیت از دیوید نیلد

جنبه‌های اجتماعی و اجتماعی Google Maps نادیده گرفته می‌شوند، اما می‌توانید آنها را از طریق آن پیدا کنید مشارکت تب در اپلیکیشن موبایل ضربه زدن اکنون مشارکت کنید و می توانید به چند سوال ساده بله یا خیر در مورد مکان هایی که اخیراً بازدید کرده اید پاسخ دهید.

نقشه ها از شما در مورد ساعات کاری مکان، داشتن پارکینگ نوکر، ورودی های قابل دسترس و غیره سوال می کنند. به یاد داشته باشید که یک روز ممکن است از اینکه شخص دیگری چنین کمکی کرده است، سپاسگزار باشید، زیرا آنها در سفرهایتان به شما کمک کرده اند.

منبع: https://www.wired.com/story/7-lesser-known-features-in-google-maps/