Hewlett Packard Pathfinder تعامل استارت‌آپ‌ها را با پیشرفت در حوزه‌های رشد جدید در سال 2023 افزایش می‌دهد.

Pathfinder همچنین حوزه‌های تمرکز ما را گسترش می‌دهد تا پایداری را در بر بگیرد زیرا مشتریان به طور گسترده به دنبال راه‌حل‌های فناوری اطلاعات کارآمد هستند که تحول دیجیتال آنها را تسریع می‌کند و به آنها کمک می‌کند در اقتصاد امروز رقابتی باقی بمانند. سرمایه‌گذاری Pathfinder در استارت‌آپ‌هایی که به چشم‌انداز پایداری افزوده می‌شوند، به مشتریان ما کمک می‌کند تا ردپای انتشار زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود را بهتر درک کرده و کاهش دهند و الزامات گزارش و افشای پیچیده‌تر را دنبال کنند.

مشارکت هایی که به نفع مشتریان HPE است

با نگاهی به سال 2023 و فراتر از آن، می‌بینیم که شرکت‌هایی می‌خواهند تلاش‌های تغییر خود را برای جبران هزینه‌های فزاینده و بازآفرینی مدل‌های کسب‌وکار خود تسریع بخشند. در Pathfinder، ما در مورد چشم‌انداز سال آینده هیجان‌زده هستیم و به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های استراتژیک کلیدی مانند خدمات داده، هوش مصنوعی/ML، برنامه‌های کاربردی سازمانی، edge (5G)، امنیت سایبری، و Cloud PaaS و سایر موارد ادامه خواهیم داد. علاوه بر این، ما تمرکز خود را برای پرداختن به حوزه‌های فناوری جدید مانند بهینه‌سازی هزینه و امنیت و حمایت از تعهد HPE به پایداری گسترش خواهیم داد. ما همچنین پیش‌بینی می‌کنیم که تعامل جغرافیایی خود را برای پرورش مراکز فناوری نوظهور جدید افزایش دهیم.

جاده پیش رو

Pathfinder با شناسایی استارتاپ های پیشرو که HPE را در خط مقدم کمک به مشتریان در مدیریت تحولات دیجیتالی خود نگه می دارند، نوآوری داخلی را تکمیل می کند. هنگامی که سرعت ایجاد و مصرف داده ها در حال افزایش است و زمانی که الزامات جدید برای نحوه مدیریت و محافظت از داده ها برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و انطباق استاندارد می شوند، به ویژه مهم است.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2022/12/hewlett-packard-pathfinder-ramps-up-startup-investments-with-advancement-into-new-growth-areas-in-2023.html

تنها در این سال، ما شاهد پیشرفت های عظیمی بوده ایم هوش مصنوعی و فراگیری ماشین; با این حال، ما هنوز معتقدیم که بازار AI/ML در مراحل اولیه خود است و پیشرفت‌های هیجان‌انگیزتری در راه است، به‌ویژه در حوزه‌های هوش مصنوعی مولد و مدل‌های زبان بزرگ. ما به تعامل در این بخش از بازار ادامه خواهیم داد و انتظار داریم در سال آینده شرکای ارزشمند بیشتری را اضافه کنیم.

بهینه سازی هزینه های ابری
یکی دیگر از حوزه های مهمی است که بسیاری از مشتریان ما با آن روبرو هستند. در محیط کلان فعلی، شرکت‌ها با هر اندازه می‌خواهند هزینه‌ها را مجدداً ارزیابی کنند و بودجه‌های فناوری اطلاعات خود را از نزدیک بررسی کنند. Pathfinder می تواند پلتفرم HPE GreenLake را در کمک به شناسایی بهترین شرکای نژاد تکمیل کند. HPE GreenLake گل سرسبد ارائه HPE است که به سازمان ها امکان می دهد تمام برنامه ها و داده های خود را از لبه تا ابر مدرن سازی کنند. پلت فرم as-a-service به مشتریان این امکان را می دهد که تحول دیجیتالی را ایجاد کنند که می تواند در محل، لبه یا در یک مرکز هم محل اجرا شود.

سازمان‌ها همچنین وظیفه دارند رویکرد خود را به طور کلی بازنگری کنند امنیت سایبری، با تشخیص آن رویکردهای سنتی برای امنیت دیگر کاربرد ندارد. مجموعه Pathfinder شامل شرکای امنیتی قوی است و در این محیط پویا، ما همچنان به دنبال فرصت‌های جدید و فناوری‌های پیشرو هستیم که از پلتفرم HPE GreenLake پشتیبانی می‌کنند.

پایداری