Hospital de Amor از HPE Aruba Networking Wi-Fi 6 برای بهبود تجربه بیمار استفاده می کند

ویلسون سیلوا، یک تحلیلگر سیستم در این موسسه، می افزاید که این امر به ویژه در مورد برخی از بیمارانی که تا دو سال بدون بازگشت به خانه در بیمارستان می مانند، صادق است. این مدیر اجرایی اظهار داشت که بخش فروش نیز در این پروژه گنجانده شده است و به 4000 کارمند کمک می کند و امکان تحرک بیشتر را فراهم می کند که اکنون نه تنها از طریق لپ تاپ های موسسه، بلکه از طریق تبلت ها و تلفن های هوشمند خود نیز می توانند به شبکه دسترسی داشته باشند. در نتیجه، ارتباطات داخلی با یک شبکه اجتماعی شرکتی بهینه شد که به ابزار اصلی تعامل و ارتباط موسسه تبدیل شد.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2023/05/hospital-de-amor-uses-hpe-aruba-networking-wi-fi-6-to-improve-patient-experience.html

هیوستون، تگزاس – 31 مه 2023 – شرکت Hewlett Packard (NYSE: HPE) امروز اعلام کرد که Hospital de Amor در شهر Barretos، ایالت سائوپائولو، برزیل، اتصال Wi-Fi 6 را برای بیماران بستری در بخش‌های توانبخشی و در بخش‌های بستری بالینی/جراحی اجرا کرده است. اکنون حداکثر 2500 دستگاه شخصی را می توان به طور همزمان به شبکه متصل کرد تا بیماران در حین بهبودی پس از درمان سرطان با خانواده صحبت کنند، وب سایت ها را مطالعه کنند، به موسیقی گوش دهند یا فیلم تماشا کنند. معماری Wi-Fi از شبکه HPE Aruba است و در مدل شبکه به عنوان سرویس (NaaS) مستقر شده است.

“بیماران ما از طریق SUS، سیستم مراقبت‌های بهداشت عمومی دولتی برزیل تحت درمان قرار می‌گیرند. اکثر آنها تحت درمان طولانی مدت و دور از خانواده و دوستان هستند و قادر به پرداخت هزینه‌های بسته داده اینترنتی برای استفاده در طول اقامت در بیمارستان نیستند. به همین دلیل است که این ابتکار به معنای بسیار بیشتر از ارائه حواس‌پرتی است، این با پیشنهاد ما برای استفاده از فناوری برای ارتقای مراقبت از بیمار و بهبود تجربه آن‌ها مطابقت دارد. ما به افراد نگاه می‌کنیم، نه بیماری‌ها.” .