HPE با جایزه Stratus 2022 برای رایانش ابری به عنوان رهبر ابر ترکیبی شناخته شد

این امر HPE GreenLake را به عنوان راه حلی برای استقرار ابرهای خصوصی و ترکیبی تأیید می کند و به لیستی از لورهایی که اخیراً دریافت کرده ایم اضافه می کند: گزارش سالانه و رتبه بندی گارتنر از HPE، CIO 100 جوایز، جوایز FutureEdge 50 CIO 2021، تأثیرگذارترین مدیر اجرایی شماره 1 CRN سال 2022 و فهرست کوتاه تحقیقات صورت فلکی به عنوان یکی از “8 راه حل برتر برای دانستن”.

به همین دلیل است که سازمان ها در سراسر بخش دولتی و خصوصی، از جمله Barclays، انبار خانه و BMW، HPE GreenLake را به عنوان پایه استراتژی ابر هیبریدی خود انتخاب می کنند. امروزه HPE GreenLake دارای 65000 مشتری و بیش از یک اگزابایت داده تحت مدیریت با مشتریان در سراسر جهان است.

از لحاظ تاریخی، انتخاب سازمان‌ها باینری بوده است – چه در محل آنها (از جمله مرکز داده، کولو یا لبه) یا ابر عمومی – به دلیل تعداد موانع برای ورود به پذیرش موفقیت‌آمیز ترکیبی و چند ابری.

دو نمونه سریع دیگر HPE GreenLake و HPE Ezmeral عبارتند از Alliant Cooperative Data و County of Essex، که در HPE Discover 2022 به من پیوستند. سازمان‌های بسیار متفاوت – یک شرکت بینش بازاریابی در حال رشد و بزرگترین شهرستان در ایالت نیوجرسی – هنوز هر کدام مجموعه ای از نیازهای مشابه از راه حل های ابری ترکیبی خود دارند: تجربه ساده، عملکرد برتر، TCO قانع کننده و انتخاب فراوان. مکالمه را در اینجا تماشا کنید تا بشنوید که چگونه آنها نتایج بهتری را به مشتریان و ذینفعان ارائه می دهند – حتی با وجود افزایش تصاعدی حجم داده هایی که آنها باید مدیریت کنند و محیط آنها به طور فزاینده ای توزیع می شود.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2022/09/hpe-recognized-as-hybrid-cloud-leader-with-2022-stratus-award-for-cloud-computing.html

داوران دریافتند که HPE GreenLake مشکل رو به رشدی را که سازمان‌های دولتی و خصوصی در دنیایی که به طور فزاینده‌ای ترکیبی است، حل می‌کند.

خوشحالم که HPE GreenLake برنده جایزه Stratus در سال 2022 برای محاسبات ابری در دسته ارائه دهندگان ابر ترکیبی است. جوایز استراتوس یک برنامه تجاری سالانه از گروه هوش تجاری است که از شرکت‌ها، محصولات و افرادی که راه‌حل‌های ابری منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند، تقدیر می‌کند.

در حالی که من در مورد این آخرین جایزه هیجان زده هستم، تعجب نمی کنم. هیچ ارائه‌دهنده خدمات Cloud دیگری نمی‌تواند مزایای ابر عمومی را به ارمغان بیاورد – تجربه ساده، زیرساخت‌های درخواستی، مقیاس‌پذیری، ظرفیت پشت سر هم، پرداخت به‌موقع، انتزاع از پیچیدگی و مدیریت کامل – و در عین حال به درد ابر عمومی می‌پردازد. نکاتی از جمله تأخیر، حاکمیت داده ها، انطباق و هزینه کل قابل پیش بینی مالکیت.

یک اکوسیستم قوی و رو به رشد از شرکای ISV را در بازار HPE GreenLake و توانایی مدیریت داده ها در سراسر زنجیره با HPE GreenLake for Data Fabric اضافه کنید، و یک پیشنهاد ارزشی خواهید داشت که به سادگی قابل تکرار نیست.