HPE GreenLake و Joyuus برای ارائه منابع بهداشتی برای زنان پس از زایمان شریک هستند

در HPE، ما تفکر جسورانه و کنجکاوی بی امان را تشویق می کنیم. ما اعضای تیم را قادر می‌سازیم تا استراتژیک فکر کنند، رهبران کسب‌وکار باشند و در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند تا بتوانند شغل خود را تعریف کنند و تأثیر مثبتی بر جهت‌گیری و موفقیت HPE داشته باشند. یکی از راه‌هایی که ما انجام می‌دهیم، Innovation Quest است – مسابقه‌ای سالانه و جهانی برای اعضای تیم برای ارسال ایده‌هایی که به تسریع در آینده برای HPE کمک می‌کند. در سال 2021، Innovation Quest بیش از هزار مورد ارسالی از سراسر جهان دریافت کرد. یکی از پنج ایده برنده در سال 2021، HPE GreenLake برای استارت‌آپ‌های کم نمایندگی، پیشنهاد کرد که می‌توانیم از نوآوری به عنوان یک نیروی خوب استفاده کنیم.

برنامه راه اندازی تنوع HPE توسط مهندسان HPE جویس روز و آنا ریوس-رودریگز طراحی شده است تا بر کمک به کسب و کارهایی تمرکز کند که به مادران، رنگین پوستان، افراد دارای معلولیت و سایر جوامعی که کمتر نمایندگی می شوند، برتری دهند. این برنامه که آنها با همکاری نزدیک با تیم تنوع، برابری و گنجاندن (DE&I) HPE طراحی کرده‌اند، اعتباری برای استفاده از خدمات HPE GreenLake در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند راه‌حل‌های دیجیتالی را به صورت اقتصادی و مؤثرتر به این جوامع محروم ارائه دهند. این برنامه در تابستان 2021 ساخته شد و یک سال بعد، گروه Provdotnet به عنوان شریک کانالی برای کمک به ارائه خدمات HPE GreenLake به استارتاپ‌ها به عنوان بخشی از خدمات Alpha3 Cloud شناسایی شد.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2023/03/hpe-greenlake-and-joyuus-partner-to-provide-health-resources-for-post-partum-women.html

من در طول این سال ها خوش شانس بودم که مربیان غیررسمی زیادی داشتم که مرا در حرفه ام تشویق و به چالش کشیدند. بدون آنها من امروز در اینجا نبودم. همه از آن سطح حمایت برخوردار نیستند، بنابراین وقتی به شرکت Hewlett Packard Enterprise پیوستم، از دیدن تعهد واقعی ما به گنجاندن بی قید و شرط و تاکید بر افزایش رتبه زنان با استعداد در نقش های فنی خوشحال شدم. در حالی که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، من مفتخرم که HPE در میان رهبران این حوزه است.