Iliane HPE GreenLake را برای گسترش خدمات ابری با عملکرد بالا انتخاب می کند


پاریس، فرانسه – 14 ژوئن 2022 – شرکت Hewlett Packard (NYSE: HPE) امروز اعلام کرد که Iliane، یک ارائه دهنده خدمات ابری و خدمات میزبانی فرانسوی، پلتفرم لبه به ابر HPE GreenLake را برای تسریع در استقرار پیشنهادات ابری خود برای حساب های منطقه ای انتخاب کرده است. پلتفرم HPE GreenLake الزامات Iliane را برای انعطاف‌پذیری، امنیت، مدیریت و تحویل سریع منابع برآورده می‌کند و به Iliane اجازه می‌دهد تا پیشنهادات فناوری اطلاعات و ابر خود را با انعطاف‌پذیری فوق‌العاده مدیریت کند.

Eddy LE NENES، مدیر کل Iliane، گفت: “ما راه حل های قابل اعتماد، با کارایی بالا و طولانی مدت را برای مشتریان خود ارائه می دهیم، بنابراین ما به یک راه حل ذخیره سازی خلاقانه نیاز داریم که با افزایش تقاضای بازار امروز افزایش یابد.” پلتفرم HPE GreenLake قابلیت پیش‌بینی بودجه و کنترل هزینه‌های ما را بدون به خطر انداختن مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری یا سطح پشتیبانی ما برای برآورده کردن نیازهای مشتریانمان فراهم می‌کند.

Iliane مشتاق به دست آوردن فناوری‌های پیشرفته با انعطاف‌پذیری، کارایی و انعطاف‌پذیری بالا بود تا از حجم کاری مشتریان و برنامه‌های کاربردی که کسب‌وکارشان را اداره می‌کنند، پشتیبانی کند. پلتفرم‌های موجود آن‌ها اشباع شده بود و ارتقای زیرساخت‌های پیچیده موجود برای برآورده کردن تقاضای تجاری قابل توجه و الزامات زمان تحویل فوری خدماتشان ضروری بود. Iliane به راه حلی نیاز داشت که زمان آنها را برای حضور در بازار کاهش دهد و کارایی را برای رفع نیازهای مشتری بدون افزایش هزینه های برق یا ردپای کربن آنها افزایش دهد.

راه‌حل جدید مقیاس‌پذیر و انعطاف‌پذیر HPE GreenLake از دو مرکز داده جدید در غرب فرانسه ارائه می‌شود و ذخیره‌سازی حیاتی و با کارایی بالا را با ممیزی‌های فعال و خدمات برنامه‌ریزی ظرفیت ارائه می‌کند. علاوه بر این، HPE GreenLake با در دسترس قرار دادن ظرفیت در صورت تقاضا، نیازهای انعطاف پذیری شدید را برطرف می کند.

Paul d’Alena، مدیر کانال، گفت: «HPE از نزدیک با Iliane همکاری کرد تا به طور کامل آنچه را که از فناوری اطلاعات آنها مورد نیاز است، درک کند و به این موضوع نه تنها به عنوان یک تجدید فنی، بلکه به عنوان راه حلی برای برآورده کردن نیازهای آینده کسب و کار خود در بلندمدت برخورد کرد. ، HPE. HPE GreenLake یک تغییر دهنده بازی برای ارائه دهندگان خدماتی مانند Iliane است که تقاضاهای فزاینده و نیاز به انعطاف پذیری برای ارائه یک تجربه ابری یکپارچه دارند.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/06/iliane-selects-hpe-greenlake-for-expansion-of-high-performing-cloud-offerings.html