Proliant Microstation G8 VGA به HDMI؟

بنابراین، یکی از دوستان به من یک Microstation g8 قدیمی (قدیمی؟) داد که من آن را دارم و تقریباً در شبکه خانگی خود اجرا می کنم. اول، می خواهم تأکید کنم که من این کار را برای “سرگرمی” انجام می دهم، سعی می کنم کم توقعات را حفظ کنم. من تجربه سرور صفر دارم و در حال یادگیری هستم.


من نسخه Intel® Xeon® E3-1220Lv2 با حافظه 8 گیگابایتی دارم. فکر کردم چند ارتقا در آن ایجاد کنم.


قبل از اینکه یک سرویس پک 6 ساله پیدا کنم ساعت ها را در سایت دانلود HPE سپری کردم.


به سراغ هارد دیسک های 4 ترابایتی رفتیم که موفقیت آمیز بود. من سعی می کنم یک درایو نوری بدون موفقیت به دور اضافه کنم.


من یک مورد فرضی “درست” خریدم اما تا کنون نتوانستم کابلی برای آن پیدا کنم. من شک دارم که درست نیست. نمیدونی کجا میشه کابل پیدا کرد؟ احتمالا درایو دیگری را امتحان خواهم کرد، این درایو درست نیست.


من سعی می کنم یک حافظه 8 گیگ دیگر اضافه کنم. نوع اول، غیر HP کار نمی کرد. سپس یک استیک HP refurb خریداری کردم که کار نکرد و فردا تعویض می شود.


من تاکنون MS Server 2019 را با موفقیت اجرا می کنم، اگرچه هنوز پیکربندی را به پایان نرسانده ام.


من موفق نشدم USB را با پشته KVM خود کار کنم.


برای کار با پشته KVM خود به ویدیوی HDMI نیاز دارم. من انتظار ویدیوی گیمینگ hi-def را ندارم، اما خروجی نوع VGA با جک HDMI فوق العاده خواهد بود. من سعی کردم کابل های مبدل را به صورت خطی بیاورم. من یک راه حل خارجی را ترجیح می دهم زیرا آن منبع تغذیه کوچک 150 واتی در حال حاضر به سختی کار می کند و فضا محدود است، اما اگر بتوانم یک کارت اصلی را پیدا کنم، می خواهم یک کارت داخلی را امتحان کنم. بنابراین، سوال من. آیا کسی در این زمینه توصیه ای دارد؟


دوم اینکه آیا کسی برای تامین کنندگان قطعات توصیه ای دارد؟ من به دنبال قطعات سرور دیگر برای Dell قدیمی نیز هستم. سعی می کنم اوبونتو را روی آن اجرا کنم. در حال حاضر به دنبال یک سرور/جعبه ذخیره سازی فایل refurb هستم.


ببخشید این پست طولانی شد اگر از علاقه مندان قدیمی Microstation هستید، به من خط بزنید **اطلاعات شخصی پاک شد**.


به سلامتی،


دی جی
منبع: https://community.hpe.com/t5/proliant-servers-ml-dl-sl/proliant-microstation-g8-vga-to-hdmi/m-p/7189605#M181784