پشتیبانی HPE برتر 5 ویدیوهای نحوه ذخیره سازی اخیرا منتشر شده است«5 ویدیوی برتر ذخیره‌سازی که اخیراً منتشر شده‌اند را ببینید“. این ویدئوها توسط کارشناسان HPE توسعه یافته اند و به شما کمک می کنند تا مشکلات رایج را خودتان حل کنید.1.HPE Alletra 9000 – فشرده سازی یک CPG با استفاده از رابط خط فرمان (CLI)این ویدئو نحوه فشرده سازی یک گروه تامین کننده مشترک (CPG) را در فضای ذخیره سازی HPE Alletra 9000 با استفاده از رابط خط فرمان (CLI) نشان می دهد.


 2.حافظه HPE MSA 1050/2050/2052 – نحوه تنظیم پارامترهای اعلان سیستم از راه دور با استفاده از SMUاین ویدیو نحوه تنظیم پارامترهای اعلان سیستم از راه دور را با استفاده از SMU در HPE MSA 1050، 2050 و 2052 Storage نشان می دهد.


 3.HPE Data Services Cloud Console (DSCC) – صادر کردن یک مجموعه حجم/ولوم با استفاده از Block Storageاین ویدیو نحوه صادرات یک مجموعه حجم/حجم را با استفاده از Block Storage نشان می‌دهد.


 4.HPE 3PAR – نحوه متوقف کردن یک گروه کپی از راه دور با استفاده از رابط خط فرمان (CLI)این ویدیو نحوه متوقف کردن یک گروه کپی از راه دور را با استفاده از رابط خط فرمان (CLI) نشان می دهد.


 5.HPE Data Services Cloud Console (DSCC) – ایجاد یک کلون حجم مجازی با استفاده از Block Storageاین ویدیو نحوه ایجاد یک کلون حجم مجازی با استفاده از ذخیره سازی بلوک را نشان می دهد.


کنترلر ذخیره سازی Cray ClusterStor E1000 Storage Solution.png


 
منبع: https://community.hpe.com/t5/hpe-primera-storage/hpe-support-top-5-recently-published-storage-how-to-videos/m-p/7200891#M564