10 بهترین جاروبرقی ربات (2024): جاروبرقی، جاروبرقی بودجه، نقشه برداری عالی

10 بهترین جاروبرقی ربات (2024): جاروبرقی، جاروبرقی بودجه، نقشه برداری عالی

محصول دیگری وجود ندارد من آزمایش کرده ام به سرعت جاروبرقی ربات فروتن پیشرفت کرده است. همین چند سال پیش، آنها عمدتاً دستگاه‌های آزاردهنده و گران‌قیمتی بودند که از پله‌ها می‌افتادند و روی فرش گیر می‌کردند. اکنون می‌توانید ربات‌های جاروبرقی را با هر قیمتی با مجموعه‌ای از ویژگی‌های باورنکردنی، از جمله قابلیت‌های نقشه‌برداری، سطل‌های خود خالی‌شونده و حتی دوربین‌ها پیدا کنید.

جاروبرقی یک خانه همیشه در حال تغییر یک کار پیچیده است و هیچ جاروبرقی رباتی کامل نیست. با این حال، آنها را در یکی از چالش‌برانگیزترین محیط‌های ممکن آزمایش می‌کنم – یک خانه خانوادگی دو طبقه با فرش شده با بچه‌های نامرتب و یک سگ در حال ریختن – و آنها را ضروری می‌دانم. چه در حال خفگی موهای گربه باشید، چه نیاز دارید که کارهای کاری خود را سبک کنید، یا فقط می خواهید زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانید، ما انتخابی داریم که به شما کمک می کند.

به دنبال راه حل های تمیز کننده بیشتری هستید؟ برای اطلاعات بیشتر، راهنمای بهترین جاروبرقی های Dyson، بهترین جاروبرقی های شارژی، و بهترین دستگاه های تصفیه هوا را بررسی کنید.

به‌روزرسانی آوریل 2024: Eufy S1 Pro و X10 Pro Omni، Dyson 360 Vis Nav، TP-Link Tapo RV30C Plus و Dreame X30 را اضافه کردیم. ما همچنین اطلاعات بیشتری در مورد خرید iRobot و Amazon اضافه کردیم و به یک ربات جدید سامسونگ اشاره کردیم. ما همچنین قیمت ها و پیوندها را در سراسر به روز کردیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: گرفتن سیمی فقط با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com، پوشش کامل Gear، و خبرنامه های فقط برای مشترکین. اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-robot-vacuums/