12 بهترین بلندگوی آمازون اکو و الکسا (2024): ایرباد، نوار صوتی، نمایشگر

12 بهترین بلندگوی آمازون اکو و الکسا (2024): ایرباد، نوار صوتی، نمایشگر

خانواده آمازون از دستگاه های دارای الکسا بسیار گسترده هستند. از Echo کروی گرفته تا Echo Show 10 چرخان، می‌توانید الکسا را ​​به طرق مختلف وارد خانه خود کنید. این دستگاه‌ها می‌توانند به سؤالات شما پاسخ دهند، به شما در سفارش لوازم ضروری، تنظیم تایمر، پخش انواع محتوای صوتی و حتی به عنوان مرکز کنترل خانه هوشمند در حال رشد شما کمک کنند. اینها بلندگوهای مورد علاقه ما سازگار با اکو و الکسا برای هر خانه و بودجه هستند.

بهترین زمان برای خرید هر بلندگوی آمازون در طول یک رویداد فروش عمده مانند جمعه سیاه یا روز پرایم آمازون است، زیرا معمولاً تخفیف های زیادی وجود دارد. اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید که کدام دستگاه‌های هوشمند ممکن است برای شما بهترین باشند، حتماً گزینه‌های WIRED را در خلاصه‌های ما بررسی کنید: بهترین بلندگوهای هوشمند، بهترین نمایشگرهای هوشمند و بهترین بلندگوهای بلوتوث. ما همچنین راهنماهایی در مورد راه اندازی بلندگوی اکو، ایجاد روال الکسا و مهارت های الکسا داریم که در واقع سرگرم کننده و مفید هستند تا به شما در شروع کار کمک کنند.

به روز رسانی فوریه 2024: ما Echo Show 8 (نسل سوم) را به عنوان انتخاب جدید نمایشگر هوشمند خود اضافه کرده ایم. همچنین توصیه هایی برای کنترل محتوای نمایش داده شده در دستگاه Echo Show شما اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-alexa-and-amazon-echo-speakers/