25 ژانویه 2023: وبینار مدیریت داده ها در یک محیط ترکیبی

سیستم های فناوری اطلاعات و روش های پردازش داده اخیراً به طور پویا در حال تغییر هستند. شرکت ها به طور فزاینده ای به محیط های ترکیبی روی می آورند که در آن برنامه های خود را ایجاد می کنند. اما ساخت یک محیط فناوری اطلاعات ترکیبی باید بر پایه‌های محکمی باشد که هم با انواع جدید برنامه‌ها و هم با برنامه‌های سنتی که بر روی پلتفرم‌های یکپارچه ایجاد شده‌اند، کار کند. چگونه می‌توان داده‌ها را از بسیاری از محیط‌ها، مکان‌ها، سیستم‌ها یا برنامه‌ها به طور مؤثر پردازش کرد و بدون توجه به بار، دسترسی مداوم به آنها را تضمین کرد؟ چگونه می توان به راحتی داده ها را در فضای ابری مدیریت کرد و در عین حال کنترل تمام فضای ذخیره سازی خود را همیشه در دست داشت؟ و مهمتر از همه – چگونه از امنیت داده ها اطمینان حاصل کنیم؟

پاسخ این سوالات کلیدی برای توسعه سازمان را در جلسه تخصصی بعدی خواهید شنید که طی آن متخصصان HPE امکانات و پتانسیل تکنولوژیکی نسل جدید ذخیره سازی انبوه با پشتیبانی از هوش مصنوعی را توضیح خواهند داد. درباره فناوری‌هایی که به برنامه‌های تجاری شما سرعت می‌بخشد و فرآیندهای شما را به سطح بعدی می‌برد بیشتر بیاموزید.

 
منبع: https://community.hpe.com/t5/wydarzenia/25-stycznia-2023-webinar-zarz%C4%85dzanie-danymi-w-%C5%9Brodowisku/m-p/7180444#M2