5 ویدیوی برتر محاسباتی که بیشترین جستجو را داشته است

«5 ویدیوی برتر محاسباتی را که بیشترین جستجو را انجام داده اند“. این ویدئوها توسط کارشناسان HPE توسعه یافته اند و به شما کمک می کنند تا مشکلات رایج را خودتان حل کنید.1.سرورهای HPE ProLiant – نحوه پیکربندی گزینه های پیشرفته دیباگ در RBSUاین ویدئو نحوه پیکربندی گزینه های پیشرفته دیباگ در BIOS یا RBSU یا Rom Based Setup Utility را شرح می دهد.


 2.سرورهای HPE ProLiant – نحوه تغییر رمز عبور ریشه در محیط ClearOSدر این ویدئو نحوه تغییر رمز عبور root در محیط ClearOS توضیح داده شده است.


 3.سرورهای HPE ProLiant – نحوه فرمت کردن فلش iLO4 NAND در محیط RHEL با استفاده از ابزار HPONCFG برای لینوکسدر این ویدیو نحوه فرمت کردن فلش iLO4 NAND در محیط RHEL با استفاده از HPONCFG Utility برای لینوکس توضیح داده شده است.


 4.سرورهای HPE ProLiant – نحوه انجام قالب‌بندی NAND در محیط VMware ESXi با استفاده از برنامه HPE Lights-Out Online Configuration Utilityاین ویدئو نحوه فرمت iLO 4 NAND Flash را در محیط VMware ESXi با استفاده از برنامه HPE Lights-Out Online Configuration Utility یا ابزار hponcfg شرح می دهد.


 5.سرورهای HPE ProLiant – بهینه سازی اندازه گروه NUMA در RBSU چیستاین ویدیو توضیح می دهد که NUMA Group Size Optimization چیست و چگونه آن را در BIOS یا RBSU یا ROM Based Setup Utility فعال کنید.


HPE20191222063_800_0_72_RGB.jpg
منبع: https://community.hpe.com/t5/proliant-servers-ml-dl-sl/top-5-most-searched-compute-how-to-videos/m-p/7188418#M181570