7 بهترین بالش (2024): برای افراد خوابیده، ارتوپدی، سفر

7 بهترین بالش (2024): برای افراد خوابیده، ارتوپدی، سفر

یافتن بهترین ها بالش برای نیازهای شما می تواند یک مصیبت دردناک باشد. چیزی را دریافت کنید که خیلی سفت، خیلی نرم یا کاملاً مناسب سر شما نیست، و می توانید روز بعد با درد زیادی از خواب بیدار شوید. هرگز نترس، WIRED اینجاست. ما نزدیک به دوازده بالش را آزمایش کرده‌ایم که از هر کدام برای چندین هفته استفاده کرده‌ایم، اگر نه بیشتر، تا احساس راحتی کنیم، تا چه حد در برابر استفاده مکرر مقاومت می‌کنند، و برای چه سبک خوابی مناسب‌تر هستند. اینها موارد مورد علاقه فعلی ما هستند، اما تعداد بیشماری بالش وجود دارد. با آزمایش بیشتر، این راهنما را به روز خواهیم کرد. تمام قیمت های زیر برای نسخه ملکه سایز است مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد.

اگر می‌خواهید حتی بهتر بخوابید، حتماً راهنمای بهترین تشک‌ها، بهترین تشک‌های ارگانیک، بهترین ملحفه‌ها، بهترین چارچوب‌های تخت و بهترین پتوهای وزن‌دار را بررسی کنید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: گرفتن سیمی فقط با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com، پوشش کامل Gear، و خبرنامه های فقط برای مشترکین. اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


چه نوع بالشی نیاز دارید؟

شاید فکر کنید بالش یک بالش است. فقط باید نرم باشد و زیر سر شما قرار بگیرد، درست است؟ سر، گردن و پشت شما مخالف هستند. اینکه خواب خوب شبانه داشته باشید یا نه، می تواند به شدت به بالش شما بستگی داشته باشد، بنابراین هنگام انتخاب بالش، در اینجا چند سوال کلیدی وجود دارد که باید از خود بپرسید.

شما چه نوع خواب آور هستید؟ آیا به پشت، پهلو یا شکم می خوابید؟ آیا نسبتاً بی حرکت می مانید یا زیاد می چرخید؟ آیا شما معمولاً فقط یک بالش زیر سر خود دارید یا خودتان را در یک بالش کریسالیس پیله می کنید؟ این احتمالاً مهم ترین چیزی است که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه بالشی برای شما بهتر کار می کند به خاطر داشته باشید.

بالش از چه چیزی ساخته شده است؟ این روزها، بالش ها با مواد بسیار متنوعی پر شده اند. لایه‌های کرکی و الیافی مصنوعی هستند که می‌توانند نرم و راحت به نظر برسند، در حالی که فوم حافظه طوری طراحی شده است که با وزن سر فشرده شود، اما همچنان به شکل قبلی خود باز می‌گردد. همچنین بالش‌های هیبریدی وجود دارند که از چندین لایه از مواد مختلف برای سفارشی کردن احساسشان استفاده می‌کنند.

چقدر محکم است؟ هر طور که بخوابید، بالشی می خواهید که ستون فقرات شما را صاف و سرتان را با پشتتان در یک راستا نگه دارد. این بدان معناست که شما چیزی می خواهید که به اندازه کافی محکم باشد تا سر خود را نگه دارد، در حالی که همچنان به اندازه کافی نرم باشد که در صورت یا جمجمه شما فرو نرود.

چقدر رفیع است؟ “لافت” اصطلاحی است که اغلب برای توصیف اینکه بالش تا چه اندازه سر شما را از تخت نگه می دارد استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر بالش خیلی بلند است، ممکن است در نهایت گردن خود را به سمت بالا متمایل کنید و در طول شب آن را فشار دهید. اکثر بالش‌ها گزینه‌های اندازه‌های متفاوتی دارند تا بتوانید مناسب‌ترین بالش را پیدا کنید.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-pillows/