City Electrical Factors HPE GreenLake را برای مدرن کردن تجربه مشتری و داده خود انتخاب می کند

پلتفرم لبه به ابر HPE GreenLake مشتریان را قادر می‌سازد تا نوسازی داده‌ها را تسریع بخشند و خدمات ابری را ارائه می‌دهند که می‌توانند در محل، در لبه، در تسهیلات هم‌مکانی و در ابر عمومی اجرا شوند. HPE در سه ماهه مالی پایانی خود در سال 2022، میزان درآمد سالانه (ARR) را 936 میلیون دلار گزارش کرد که در مقایسه با دوره سال قبل، کل سفارشات خدماتی را 33 درصد افزایش داد. HPE GreenLake دارای 65000 مشتری است، بیش از دو میلیون دستگاه متصل را تامین می کند و بیش از یک اگزابایت داده را تحت مدیریت با مشتریان در سراسر جهان مدیریت می کند. این سازمان‌ها از یک صفحه کنترل بهره می‌برند که از طریق آن می‌توانند استراتژی ابر ترکیبی خود را خودکار، هماهنگ و اجرا کنند. پلت‌فرم HPE GreenLake مقیاس‌پذیر و قابل پرداخت نیز امنیت، انطباق و کنترل قوی را ارائه می‌کند و از یک اکوسیستم شریک گسترده – از جمله شرکای کانال، توزیع‌کنندگان، فروشندگان مستقل نرم‌افزار، ارائه‌دهندگان ابر عمومی، ارائه‌دهندگان خدمات و یکپارچه‌کننده‌های سیستم پشتیبانی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد HPE GreenLake، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.hpe.com/us/en/greenlake.html

درباره CEF

CEF تامین کننده متخصص محصولات و خدمات برقی برای خریداران و نصابان حرفه ای در سراسر بریتانیا است. CEF بزرگترین طیف محصولات از جمله برندهای پیشرو و جایگزین های ارزشمند را در کنار دانش تخصصی، مشاوره دوستانه و پشتیبانی که بهترین در صنعت است ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CEF به آدرس زیر مراجعه کنید: cef.co.uk/


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2023/01/city-electrical-factors-selects-hpe-greenlake-to-modernize-its-customer-and-data-experience.htmlHPE GreenLake و Zerto به CEF آسوده خاطر می‌دهند، زیرا زمان توقف نزدیک به صفر را تضمین می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بارهای کاری تولید را به سرعت به محیط بازیابی فاجعه منتقل کنند. به عنوان بخشی از محیط بازیابی بلایا، گروه اهداف زمان بازیابی (RTO) و اهداف نقطه بازیابی (RPO) را از 24 ساعت به دقیقه کاهش می دهد. این تضمین می کند که کاربران نهایی داخلی و خارجی تحت تأثیر قرار نگیرند و به تجارت آنها اجازه می دهد به تجارت ادامه دهند. پس از عرضه اولیه HPE GreenLake با Zerto در سایت DR خود در بریتانیا، CEF در حال برنامه ریزی برای استقرار HPE GreenLake در استرالیا و همچنین سایت تولید خود در بریتانیا است.

درباره HPE GreenLake

CEF با مالکیت خصوصی که در سال 1951 تأسیس شد، دارای یک شبکه ملی بریتانیا از 390 فروشگاه است و اکنون تجارت به ایالات متحده آمریکا، کانادا، ایرلند، اسپانیا و استرالیا گسترش یافته است. مشتریان می توانند سفارشات آنلاین خود را تا ساعت 8 بعد از ظهر برای تحویل در روز بعد در cef.co.uk با دسترسی به بیش از 35000 محصول از بیش از 300 تامین کننده پیشرو.