HPE بار دیگر در Gartner® Magic Quadrant™ 2022 برای ذخیره سازی اولیه قرار گرفت

به عنوان نمونه ای از این، مشتری HPE Asante Health اکنون یک پلت فرم امن، انعطاف پذیر و ساده شده برای حیاتی ترین محیط خود دارد. مایکل یورک، مهندس ارشد سیستم Asante می گوید: «ما اکنون می توانیم بیشتر به عنوان یک تیم انجام دهیم. “این به ما کمک کرد تا به تمرکز بر آنچه واقعاً مهم است ادامه دهیم. داده های ما برای ما اهمیت دارد. داده‌ها در مرکز داده ما باقی می‌مانند، نه اینکه مجبور باشیم اطراف آن را در جای دیگری محاسبه کنیم.»

یکی از عواملی که بر توانایی ما برای اجرا تأثیر گذاشته است – و این منحصر به HPE نیست – زنجیره تأمین جهانی است. تاثیرات طولانی مدتی از مسائل زنجیره تامین وجود دارد که از سال 2020 سرچشمه گرفته و بر تجارت ما تأثیر گذاشته است. ما فعالانه برای مدیریت وضعیت و بهبود انعطاف پذیری خود در برابر وقفه های زنجیره تامین آتی کار کرده ایم.

سال گذشته ما HPE Alletra را معرفی کردیم، مجموعه جدیدی از زیرساخت‌های داده‌ای بومی ابری که داده‌ها را از لبه به ابر قدرت می‌دهد. HPE Alletra 9000 از بارهای کاری حیاتی با 100٪ ضمانت در دسترس بودن داده ها پشتیبانی می کند، در حالی که HPE Alletra 6000 از برنامه های کاربردی حیاتی تجاری پشتیبانی می کند. اکنون، با HPE Alletra 5000 که اخیراً معرفی شده است، یک آرایه هیبریدی را به مجموعه خود اضافه کرده ایم تا به مشتریان انعطاف پذیری برای بهینه سازی عملیات ذخیره سازی خود بدهیم. علاوه بر این، ما اکنون همه راه‌حل‌های ذخیره‌سازی خود را در یک مدل مبتنی بر نتایج و مبتنی بر نتایج ارائه می‌کنیم، که در آن مشتریان پارامترهای خدمات کلیدی را برای SLA مورد نظر خود انتخاب می‌کنند و ما راه‌حل‌هایی را ارائه می‌کنیم که نیاز آنها را برآورده می‌کند. این به مشتریان این امکان را می‌دهد تا دقیقاً زیرساخت مدیریت داده مورد نیاز خود را بدون تأمین بیش از حد (و خرج کردن) دریافت کنند.

از مشتریان ما برای اعتماد به ما در کسب و کارشان و شرکای ما برای اینکه بخشی از سفر هستند تشکر می کنیم. و به تیم های مهندسی و محصولات ما – بدون آنها این شناخت امکان پذیر نخواهد بود.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2022/10/hpe-once-again-positioned-in-the-2022-gartner-magic-quadrant-for-primary-storage.html

همانطور که ما به دنیای اول داده می رویم، پیشنهادات ذخیره سازی ما با HPE GreenLake زمان را آزاد می کند و به استقرار سریعتر ذخیره سازی داده برای بارهای کاری برنامه کمک می کند. این یک گام مهم در سفر تحول فضای ذخیره‌سازی ما است – مرحله‌ای که ما را متمایز می‌کند و مستقیماً به نفع مشتریانمان است.

از آنجایی که مشکلات زنجیره تامین در حال حل شدن است و محصولات بیشتری را وارد بازار می کنیم، با معرفی برخی از محصولات جدید خود شاهد کشش بسیار خوبی هستیم، زیرا می توانیم در برابر تقاضای سرخورده عرضه کنیم. HPE Alletra 5000 نمونه ای عالی از این موضوع است و تقاضای مشتریان ما نشانگر دیگری از توانایی ما است.

علاوه بر این، راه‌حل‌های ذخیره‌سازی اولیه قدرتمند ما، خدمات زیرساخت ابری و خدمات داده‌های ابری را قادر می‌سازد که به مشتریان امکان می‌دهد در مدیریت داده‌های خود به کارایی و نوسازی دست یابند. به عنوان مثال، خدمات HPE GreenLake برای حفاظت از داده ها، مانند HPE GreenLake برای بازیابی فاجعه و خدمات پشتیبان گیری و بازیابی HPE، امنیت را با حفاظت مداوم از داده ها به عنوان افزونه های یکپارچه برای راه حل های ذخیره سازی اولیه فراهم می کند. این تجربه بازیابی قدرت مقابله با باج‌افزارها را برای مشتریان باز می‌کند، زیرا آنها داده‌ها را از لبه به ابر، در یک پلتفرم با مقیاس نامحدود، ایمن می‌کنند. با فناوری بازیابی فاجعه از Zerto، یک شرکت HPE، ما به مشتریان کمک می‌کنیم تا در چند دقیقه و در مقیاس، عملیات خود را از سر بگیرند و به وضعیتی که درست قبل از یک فاجعه یا حمله باج‌افزار بازمی‌گردند، بازگردند.

اعدام

چشم انداز HPE Storage – و روشی که ما آن را اجرا می کنیم – به معنای حذف پیچیدگی هایی است که معمولاً با مدیریت و راه اندازی سخت افزار، نرم افزار و زیرساخت ابری ذخیره سازی همراه است. ما معتقدیم که با تجربه پیشرفته داده و اجزای ذخیره سازی اولیه برنده ما که مدل عملیاتی ابری ما را زنده می کند، جای تعجب نیست که برای چهارمین سال متوالی به عنوان رهبر شناخته می شویم.

ما در سال 2021 شروع به صحبت در مورد چشم انداز خود برای آینده ذخیره سازی کردیم و از آن زمان تاکنون سخت تلاش کرده ایم تا این چشم انداز را زنده کنیم.