HPE تحول دیجیتال AG و نتایج کسب و کار را با راه حل آماده ابری و مبتنی بر داده سرعت می بخشد.

تا همین اواخر، AG بر روی فناوری پردازنده مرکزی کار می کرد. این کامپیوتر مرکزی بزرگ توسط برنامه‌هایی استفاده می‌شد که به حجم بالایی از پردازش داده‌ها و در دسترس بودن حیاتی به قیمت انعطاف‌پذیری کمتر و نگهداری گران قیمت از پروفایل‌های واجد شرایط خاص نیاز داشتند. AG به یک راه حل منعطف و کارآمد برای حمایت از تبدیل دیجیتال خود به بیمه ای بهینه تر، خودکار و مبتنی بر داده نیاز داشت.

فیلیپ ون بل، مدیر ارشد فناوری و اطلاعات در AG گفت: «کار با HPE ما را قادر می‌سازد تا از یک فناوری اطلاعات متمرکز سنتی به یک معماری غیرمتمرکز مدرن و آماده برای فضای ابری با کسری از هزینه دور شویم. ما مطمئن هستیم که این راه‌حل مدرن به جذب استعدادهای جدید کمک می‌کند و AG را در موقعیت رقابتی‌تر در درازمدت برای توسعه راه‌حل‌های رقابتی، مبتنی بر داده و مبتنی بر API قرار می‌دهد و در عین حال زمان ورود به بازار را کاهش می‌دهد.»


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/10/hpe-accelerates-ag-digital-transformation-and-business-outcomes-with-cloud-ready-and-data-driven-solution.html

بروکسل، بلژیک – 11 اکتبر 2022 – شرکت Hewlett Packard (NYSE: HPE) امروز اعلام کرد که ارائه‌دهنده بیمه بلژیکی AG HPE را برای طراحی، توسعه، پیاده‌سازی و انتقال همه برنامه‌های AG به یک راه‌حل سیستم‌های باز مقرون‌به‌صرفه‌تر و انعطاف‌پذیرتر برای جایگزینی مین‌فریم قدیمی و قدیمی خود انتخاب کرده است. زیرساخت استاندارد جدید، ساخته شده بر روی HPE Synergy و HPE Primera، همراه با خدمات مهاجرت برنامه HPE به AG اجازه می دهد تا عملکردهای سطح بالا را حفظ کند، هزینه عملیاتی را تا 75٪ کاهش دهد و چابکی را برای پشتیبانی از پیشرفت های مبتنی بر API در حال ظهور افزایش دهد.

AG بزرگترین شرکت بیمه بلژیکی است که حدود سه میلیون بیمه گذار، افراد، شرکت ها و افراد خوداشتغال را بیمه می کند. صنعت بیمه به شدت به زیرساخت های پشتیبان و داده های حیاتی متکی است تا اطمینان حاصل کند که خدمات ارائه شده انعطاف پذیر، بسیار در دسترس و همیشه فعال هستند. تأخیر و توقف در معاملات بیمه تأثیر فوری بر تجربه مشتری دارد.