HPE Asset Upcycling Services انتخاب شده توسط Yahoo! ژاپن برای استفاده مجدد پایدار از دارایی های فناوری اطلاعات

«یاهو! ماموریت ژاپن این است که از قدرت اطلاعات استفاده کند تا ژاپن را به عنوان راحت‌ترین کشور جهان معرفی کند و خدماتی را به شیوه‌ای مسئولیت‌پذیر اجتماعی برای جامعه‌ای پایدار ارائه دهد.» ژاپن. ما از همکاری با HPE برای تسریع تلاش‌های خود در کاهش اثرات زیست‌محیطی بسیار هیجان‌زده هستیم. گزارش HPE Circular Economy به ما جزئیات استفاده مجدد و بازیافت محصولاتی را که ارسال می کنیم به ما می دهد و به ما امکان می دهد پیشرفت خود را در زمینه اجتناب از انتشار کربن دنبال کنیم.

«HPE با بازنویسی ایمن بیش از یک اگزابایت داده در سال گذشته، به طور کامل اهمیت دفع امن فناوری و داده‌ها را برای مشتریانی مانند یاهو درک می‌کند! ژاپن، گفت: هیروکازو موچیزوکی، معاون ارشد و مدیر عامل HPE ژاپن. «این، همراه با تعهد مشترک ما به پایداری و استفاده مجدد از فناوری در هر کجا که ممکن است، HPE را به شریکی عالی برای یاهو تبدیل می‌کند! ژاپن. ما مفتخریم که در این سفر شریک هستیم تا ضمن پیشبرد برنامه پایداری، یک تجربه کاربری غنی را ارائه دهیم.»

یاهو ژاپن می خواست از دور انداختن ایمن دستگاه های پایان مصرف خود اطمینان حاصل کند و پیشنهاد HPE همه مراحل فرآیند چرخش را پوشش می دهد، از جمله جمع آوری دستگاه ها و خدمات لجستیکی با امنیت بالا. این سرویس ها برای Yahoo! ژاپن شامل قفس های قابل قفل و کامیون های مهر و موم شده با ردیابی GPS و گزارش مسیر برای اطمینان از ایمن نگه داشتن همه داده ها در کل فرآیند است.

در سال 2021، HPE بیش از سه میلیون دارایی از مشتریان دریافت کرد و تقریباً 85 درصد از این دارایی‌ها مجدداً مورد استفاده قرار گرفتند و درآمد حاصل با افزایش ظرفیت سرمایه‌گذاری برای پروژه‌های جدید با مشتریان تقسیم شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های خدمات مالی HPE، لطفاً ببینید:


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/11/hpe-asset-upcycling-services-chosen-by-yahoo-japan-for-sustainable-reuse-of-it-assets.html