OMW — HP Openview برای ویندوز

من یک jr sysadmin برای تیم لینوکسیونیکس شرکتمان هستم. با توجه به تماس‌های سخت‌افزاری عظیم ما با مدیریت HP، Openview (OMW) hp را برای نظارت بر سیستم ما (که توسط تیم ویندوز نیز استفاده می‌شود) انتخاب کرده است. یک تیم نظارتی اختصاصی وجود دارد که مالک OMW و چند ابزار دیگر است (به عبارت دیگر تیم‌های جداکننده نرم‌افزار را مدیریت نمی‌کنند).

مشکل این است که تیم مانیتورینگ آموزش زیادی در مورد جزئیات این نرم افزار ندارند و می دانند که چگونه اصول اولیه را انجام دهند و نه چیزهای دیگر. تیم سرور من به 2 موضوع برخورد کرده است که تیم نظارت پاسخی برای آنها نگرفته است.

1: چگونه می توان یک رویداد openview را بر اساس نقطه کوهی که رویداد در آن رخ داده است فیلتر کرد.

به عنوان مثال، هنگامی که نقاط نصب پایگاه داده ما پر می شود، اعلان هایی دریافت می کنیم که نقطه اتصال در حال پر شدن است، اما این اطلاعات کاربر است و ما نمی توانیم آن را لمس کنیم. ما می‌خواهیم این اعلان‌ها به تیم اوراکل منتقل شود و نه sysadmin.

2: هنگام استفاده از رابط کاربری گرافیکی وب omw، 3-5 دقیقه طول می کشد تا به پیام های چندگانه نگاه کنید. آنها ادعا می کنند که این مربوط به تعداد گره هایی است که ما با OMW فعال داریم (450 ish linux 50 ish Unix).

آیا راهی برای تسریع این امر وجود دارد؟ اگر ارتقای سخت افزار کمک کند، تیم نظارت ادعا می کند که این محدودیت در نرم افزار است اما آنها واقعا مطمئن نیستند.

کسی اینجا تجربه ای با OMW داره؟ هر نکته ای که می توانم به تیم نظارت بدهم تا من را مانند یک قهرمان جلوه دهد و مشکلات آنها را برطرف کند (واقعاً مشکلات تیم من).

با تشکر!
منبع: https://community.hpe.com/t5/hpe-oneview/omw-hp-openview-for-on-windows/m-p/7176024#M7602