Re: اضافه کردن هارد دیسک اضافی

کابل همراه آن یک کابل برق است که باید آن را از قفس پریز داغ به مادربرد وصل کنید. در مورد من کابل برقی که آمد خیلی کوتاه بود که نمی‌توانست از نقطه لازم روی مادربرد به قسمت بالایی برسد، بنابراین من مجبور شدم قفس LFF را در قسمت دوم (وسط) قرار دهم. امیدوارم این مشکلی برای شما نباشد.

فکر نمی‌کنم خرید کابل‌های دیتای بیشتر فایده‌ای داشته باشد، مگر اینکه بخواهید یک کارت کنترل‌کننده ذخیره‌سازی اضافی بخرید، زیرا کارت ذخیره‌سازی IIUC که با HPE ML350 g10 P21788-001 ارائه می‌شود، تنها می‌تواند 8 دیسک، 4 دیسک برای هر کدام را بخرد. از 2 کابل داده SAS. همانطور که ارسال می شود، 2 کابل داده SAS به قفس دوشاخه داغ SFF در قسمت پایینی وصل می شوند، بنابراین در صورت تمایل می توانید 8 درایو SFF را در خارج از جعبه وصل کنید. من مجبور شدم یکی از کابل های داده SAS را از قفس SFF جدا کنم و آن را به قفس LFF در محفظه بالای SFF وصل کنم تا درایوهای LFF متصل شوند. این به معنای قربانی کردن 4 نقطه از 8 نقطه دیسک SFF در قفس پریز داغ SFF پایین است. در مورد من این مهم نبود زیرا من فقط از 2 اسلات SFF استفاده می کردم.

اگر قصد داشتید از هر 8 اسلات SFF و علاوه بر آن 4 اسلات LFF در بای 2 استفاده کنید، فکر می کنم باید یک کارت کنترل کننده ذخیره سازی تهیه کنید که بتواند دیسک های بیشتری را اداره کند.
منبع: https://community.hpe.com/t5/proliant-servers-ml-dl-sl/adding-additional-hard-drive-cage/m-p/7182976#M180688