Re: حال از این موضوع خسته شدم…: Firmware Controller Management Powerاین موضوع خلاصه ای از همه چیزهایی است که من در 12 ماه گذشته با تلاش برای اجرای صحیح vLCM + OV انجام داده ام. این یک اتلاف وقت کامل بود. و اکنون HPE این جسارت را دارد که اگر می‌خواهید سرور سفارش دهید، مجوزهای OV یا Ops manager را اجباری کند.

و فکر نکنید که HPE واقعاً چیزی را آزمایش می کند. آنها همچنین ادعا کردند (در یادداشت‌های انتشار و در نامه‌ها) که OV + OV4VC +vLCM می‌تواند سرورها را در حالت نظارت شده برای ماه‌ها به‌روزرسانی کند، اما به سادگی کار نکرد. سپس ناگهان OV4VC 11.4 منتشر شد و کار کرد. پرونده بسته شد. من فقط بازخورد گرفتم … آپدیت … متاسفم … واقعاً قبلاً کار نمی کرد.

تنها راه مناسب برای اینکه HPE بداند که آنها در حال خراب کردن و تولید سربار هستند – که به معنای افزایش TCO است – تغییر فروشنده است. تنها چیزی که در حال حاضر شرکت من را از تغییر باز می‌دارد، قیمت‌گذاری تهاجمی HPE است.
منبع: https://community.hpe.com/t5/proliant-servers-ml-dl-sl/getting-sick-of-this-now-power-management-controller-firmware/m-p/7200051#M184017