Salesforce چیست و چگونه می تواند کار کند؟

ساختن یک برنامه Salesforce سفارشی می تواند یک تعامل پیچیده باشد، اما در اینجا پیشرفت های کلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

نیازهای کسب و کار خود را متمایز کنید: قبل از شروع ساخت برنامه خود، واقعاً می خواهید نیازهای کسب و کار خاصی را که برطرف می کند، بشناسید. این به شما کمک می کند تا بفهمید برنامه شما به چه نکات برجسته و مفیدی نیاز دارد.

برنامه خود را برنامه ریزی کنید: هر زمان که نیازهای تجاری خود را مشخص کردید، واقعاً می خواهید برنامه خود را برنامه ریزی کنید. این شامل ساخت فریم‌های سیمی، مشخص کردن جریان‌های مشتری، و تصمیم‌گیری در مورد ظاهر و احساس کلی برنامه شما است.

ابزارهای بهبود خود را انتخاب کنید: Salesforce چند دستگاه برای پیشرفت برنامه ارائه می دهد، از جمله سازنده برنامه لایتنینگ، SDK برنامه همه کاره Salesforce و Visualforce. دستگاه هایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه به مشکلات شما رسیدگی می کنند.

برنامه خود را جمع آوری کنید: هر زمان که برنامه خود را برنامه ریزی کردید و ابزار بهبود خود را انتخاب کردید، می توانید شروع به ساخت برنامه خود کنید. این شامل ساخت اقلام، فیلدها و فرآیندهای کاری سفارشی و همچنین هماهنگی با چارچوب های خارجی به صورت موردی است.

درخواست خود را آزمایش کنید: قبل از ارسال درخواست خود، می خواهید آن را به طور کامل آزمایش کنید تا تضمین کنید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند و فرم درست را پر می کند. این شامل آزمایش سودمند و آزمایش تأیید مشتری است.

درخواست خود را منتقل کنید: هر زمان که برنامه خود را امتحان کردید، می توانید آن را به محیط Salesforce خود ارسال کنید. این شامل ساخت یک بسته نرم افزاری و معرفی آن در آب و هوای ایجاد یا جعبه شنی است.

با برنامه خود همراه باشید و آن را به روز کنید: هنگامی که برنامه شما ارسال شد، می خواهید با آن همراه شوید و آن را به روز کنید تا تضمین کنید که نیازهای تجاری شما را جمع آوری می کند و با تخلیه های جدید Salesforce کار می کند.کلاس های نیروی فروش در پونا

به طور کلی، ایجاد یک برنامه کاربردی Salesforce سفارشی نیاز به درک مناسبی از نیازهای تجاری شما، مرحله Salesforce و بهترین شیوه های بهبود برنامه دارد. و به کسب و کار شما در توسعه کمک می کند.
منبع: https://community.hpe.com/t5/bladesystem-storage-blades/what-is-salesforce-and-how-can-it-function/m-p/7185678#M607