Temp-eMail – بهترین سرویس ایمیل موقت رایگان برای همیشه

 

ایمیل موقت یکی از بهترین سرویس های ایمیل موقت رایگان است. واقعا همینطوره آسان برای استفاده – بدون رمز عبور، بدون ثبت نام و بدون نیاز به پرداخت.

تنها کاری که باید انجام دهید کافی است به وب سایت مراجعه کرده و آن را کپی کنید آدرس ایمیل به طور تصادفی ایجاد شده است. وقتی به پایین اسکرول می کنید، شما یک صندوق ورودی پیدا خواهید کرد جایی که ایمیل های ارسال شده به آدرس ظاهر می شود.

صندوق ورودی است دائما با طراوت، بنابراین هیچ پیام مهمی را از دست ندهید. ایمیل های ارسال شده به آدرس هستند به مدت 30 روز ذخیره می شود قبل از حذف، همراه با آدرس IP و سایر اطلاعات شخصی شما.

هیچ حق بیمه یا هزینه پنهانی برای Temp Mail وجود ندارد، که هیچ هزینه ای برای شما ندارد، کاملا رایگان برای همیشه. ایمیل موقت ویژگی های متنوعی را ارائه می دهد. تو می توانی نامحدود ایجاد کنید آدرس های ایمیل سفارشی یا تصادفی کاملا رایگان

 

الف چیست ایمیل موقت: تمام آنچه نیاز است بدانید

ایمیل موقت سرویسی است که به کاربران این امکان را می دهد تا ایمیلی را در یک آدرس موقت دریافت کنند که پس از 30 روز منقضی می شود.

بسیاری از انجمن‌های گفتگوی آنلاین، وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها از بازدیدکنندگان می‌خواهند که قبل از ارسال نظرات، مشاهده محتوای برتر یا دانلود مقالات سفید، ثبت نام کنند. یک حساب ایمیل یکبار مصرف به بازدیدکننده این امکان را می‌دهد که ثبت‌نام کرده و ثبت نام خود را تأیید کند بدون اینکه حساب ایمیل اصلی خود را در معرض هرزنامه قرار دهد.

یک آدرس ایمیل یکبار مصرف که صندوق ورودی خود را دارد. ایمیل یکبار مصرف را ایمیل دور ریختنی، ایمیل موقت، ایمیل موقت، تولید کننده ایمیل جعلی یا پست زباله نیز می نامند. نگه داشتن خود را صندوق پستی واقعی تمیز و ایمن

5 دلیل برای اینکه به الف نیاز دارید ایمیل موقت حساب

  1. حریم خصوصی – یک ایمیل معتبر برای بسیاری از فعالیت های آنلاین، مانند ثبت نام خدمات، تایید ایمیل، ارسال فرم ها و دانلودها الزامی است. اما ارائه یک آدرس واقعی می تواند خطرناک باشد زیرا برخی از سایت ها اطلاعات خصوصی را برای فروش یا اشتراک گذاری با اشخاص ثالث جمع آوری می کنند. استفاده از ایمیل دور ریختنی در این مواقع آدرس واقعی شما را خصوصی نگه می دارد.
  2. امنیت – آدرس ایمیلی که هر روز برای ارتباطات شخصی و حرفه ای استفاده می کنید ممکن است همیشه بهترین آدرس برای دادن به افراد غریبه نباشد. انجمن های ناشناس، وب سایت های دوستیابی، تبلیغات طبقه بندی شده و سایر وب سایت هایی که به آنها اعتماد ندارید می توانند یک مشکل ایمنی ایجاد کنند. استفاده از ایمیل رایتر به شما کمک می کند تا ایمن و ایمن باشید.
  3. آزمایش برنامه شما – یک مولد ایمیل جعلی زمانی که در حال انجام کار در زمینه های فنی خاص هستید بسیار مفید است. ویژگی‌های وب‌سایت، ثبت‌نام مشتری، دانلودها و سایر کارهای توسعه و تضمین کیفیت به یک حساب ایمیل موقت برای آزمایش و عیب‌یابی نیاز دارند. استفاده از ایمیل موقت صندوق ورودی اصلی شما را مرتب و مرتب نگه می دارد.
  4. برای حساب دوگانه – برای برنامه‌ریزی حساب دوم فیس‌بوک، حساب توییتر، حساب اینستاگرام یا سایر حساب‌های اجتماعی که برای سایت بازاریابی شما اجرا می‌شود، به حساب دیگری نیاز دارید. یک حساب جدید به ایمیلی متفاوت از پیش‌فرض شما نیاز دارد، برای رد مدیریت صندوق ورودی ایمیل جدید، یک آدرس ایمیل یکبار مصرف جدید دریافت کنید temp-email.pro
  5. اجتناب از اسپم – آدرس ایمیلی که به همه می دهید به زودی مملو از هرزنامه می شود. تعداد زیاد ایمیل‌های هرزنامه می‌تواند منجر به بارگذاری بیش از حد ایمیل شود، جایی که در انجام کار با مشکل مواجه می‌شوید و شروع به تأثیر بر سلامت و عقل شما می‌کند. استفاده از آدرس ایمیل یکبار مصرف برای وب سایت های ماهی به محافظت از آدرس واقعی شما در برابر هرزنامه کمک می کند.

نحوه استفاده از Temp Mail به عنوان یک ایمیل موقت نشانی

  1. بازدید کنید Temp-eMail.Pro سایت اینترنتی. صفحه به طور خودکار یک ایمیل موقت برای شما ایجاد می کند.
  2. اگر می‌خواهید یک ایمیل تولید خودکار متفاوت داشته باشید، روی آن کلیک کنید “حذف” دکمه. سیستم یک سیستم جدید برای استفاده ایجاد می کند. همچنین می توانید پس از پایان استفاده از آدرس ایمیل از این دکمه استفاده کنید.
  3. اگر فرآیند آدرس ایمیل ایجاد شده به صورت خودکار را دوست ندارید، روی آن کلیک کنید “تغییر دادن،” سپس “ایمیل” و “دامنه” مورد نظر خود را تایپ کنید، مانند [custom@domain-name.com]منبع: https://community.hpe.com/t5/nonstop-servers/temp-email-best-free-temporary-email-service-forever/m-p/7180830#M8075