Hewlett Packard Enterprise مجموعه محاسباتی را با سرورهای جدید مبتنی بر سیلیکون بومی ابری گسترش می دهد.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/06/hewlett-packard-enterprise-expands-compute-portfolio-with-new-servers-based-on-cloud-native-silicon.html

سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 در سراسر جهان برای خرید یا به عنوان سرویس از طریق HPE GreenLake در سه ماهه سوم سال 2022، از طریق شرکای HPE و کانال HPE در دسترس خواهد بود.

رابرت جنکین، مدیرعامل CloudSigma، گفت: «بر اساس معیارهای ما، سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 با پردازنده‌های Ampere بازده انرژی بسیار بالاتری را ارائه می‌کند.» این به ما امکان می‌دهد هم به اهداف پایداری بهبود یافته خود دست یابیم و هم هزینه کمتری را ارائه کنیم. تحویل به مشتریان نهایی ما.”

CloudSigmaارائه‌دهنده IaaS و PaaS خالص ابری با راه‌حل‌های میزبانی ترکیبی پیشرفته که اقتصاد صنعتی دیجیتال را قادر می‌سازد، سرورهای ابری بسیار در دسترس، انعطاف‌پذیر، کلاس سازمانی و راه‌حل‌های میزبانی ابری را در اروپا، ایالات متحده، APAC و خاورمیانه ارائه می‌کند. 20 مکان CloudSigma یکی از قابل تنظیم ترین ارائه دهندگان ابر در بازار است که به مشتریان امکان کنترل کامل بر ابر خود را می دهد و محدودیت هایی را در مورد نحوه استفاده کاربران از منابع محاسباتی خود حذف می کند.


دسترسی

«ارائه‌دهندگان خدمات و شرکت‌های دیجیتال اول در خط مقدم ساخت زیرساخت‌های محاسباتی بزرگ بعدی هستند. نیل مک‌دونالد، معاون اجرایی و مدیر کل Compute, HPE گفت: این سازمان‌ها می‌دانند که چابکی، انعطاف‌پذیری و نوآوری با محاسبات شروع می‌شود. آن‌ها همچنین متوجه می‌شوند که جعبه‌های ODM سنتی به سادگی آن را در بازاری که به عمق IP، عملکرد، قابلیت اطمینان، امنیت و کنترل نیاز دارد، کاهش نمی‌دهند. اینجاست که HPE وارد عمل می‌شود و چرا ما Ampere را انتخاب کردیم.»

Renee J. James، بنیانگذار و مدیر عامل Ampere، گفت که Ampere از اینکه اولین عضو بومی ابر و جدیدترین عضو خانواده HPE ProLiant است، هیجان زده است. ابر موتور رشد صنعت ما است، اما نیاز به یک پردازنده مدرن دارد که هم کارایی بالا و هم بسیار کارآمد باشد تا بتواند نیازهای جهانی ESG را برآورده کند. HPE در ارائه سیستم‌های ProLiant مبتنی بر Ampere Altra و Altra Max به مشتریان سازمانی و ارائه‌دهندگان خدماتی که فناوری‌های ابری را به کار می‌گیرند، یک موقعیت رهبری دارد.

HPE رهبری را در محاسبات گسترش می دهد تا بازارهای نوظهور را در بارهای کاری بومی ابری تقویت کند

CloudSigma به‌عنوان ارائه‌دهنده ابرهای سفارشی‌سازی‌شده، به یک پلت‌فرم چابک و باز نیاز داشت که هزینه قابل پیش‌بینی و کارایی بالا را ارائه دهد و سرور HPE ProLiant RL300 را برای رفع نیازهای خود انتخاب کرد.

پیشنهادات جدید HPE برای پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و موارد استفاده در حال تکامل، عملکرد و کارایی انرژی بالا را ارائه می‌کند. سرورهای جدید HPE ProLiant RL Gen 11 یک سوکت واحد را ارائه می‌کنند که تا ۱۲۸ هسته در هر سوکت را برای محاسبات مقیاس‌پذیر ارائه می‌کند. این سرورها برای مشتریانی که خدمات دیجیتال، جریان رسانه، پلتفرم‌های اجتماعی، تجارت الکترونیک، خدمات مالی یا آنلاین و خدمات مبتنی بر ابر مانند IaaS، PaaS و SaaS را ارائه می‌دهند، ایده‌آل مناسب هستند.

CloudSigma اولین پذیرنده سرورهای HPE ProLiant RL می شود

HPE با تکیه بر 30 سال رهبری در ارائه نوآوری محاسباتی، اکنون راه‌حل‌های محاسباتی خودکار، ایمن و همه‌کاره خود را به بازار ارائه‌دهنده خدمات در حال رشد و همچنین شرکت‌های دیجیتالی که توسعه بومی ابری را پذیرفته‌اند، گسترش می‌دهد.