HPE GreenLake رهبر ردهت منبع باز را به اکوسیستم در حال توسعه اضافه می کند

ترکیب قدرتمند پلتفرم لبه به ابر HPE GreenLake با فناوری‌های منبع باز سازمانی پیشرو در صنعت Red Hat به رفع نیاز سازمان‌های فناوری اطلاعات به راه‌حل‌های فناوری چابک کمک می‌کند که می‌تواند نتایج کسب‌وکار را تسریع کند و به تحولات دیجیتالی آنها کمک کند. HPE و Red Hat با همکاری یکدیگر راه‌حل‌های منبع باز و آماده سازمانی را ارائه می‌کنند که می‌توانند هزینه‌ها و پیچیدگی را کاهش دهند و در عین حال ثبات و عملکرد را در چندین محیط IT افزایش دهند. این تلاش‌ها برای کمک به سازمان‌های متوسط، سازمانی و دولتی طراحی شده‌اند تا سازمان‌های فناوری اطلاعات خود را مدرن کنند، زمان ورود به بازار را تسریع کنند، نوآوری را هدایت کنند و مزیت رقابتی پایدار ایجاد کنند.

«این مشارکت گسترده، مصرف و کار با راه‌حل‌های منبع باز بسیار مورد توجه Red Hat را برای مشتریان HPE GreenLake آسان می‌کند. این امر به مشتریان مشترک ما امکان می‌دهد تا روی تسریع دگرگونی‌های کسب‌وکار خود با هزینه کمتر تمرکز کنند و در عین حال چالش‌های مهم خود را در مورد عملکرد، ریسک و سرعت حل کنند، بدون نگرانی در مورد یکپارچه‌سازی، مجوزها یا به‌روزرسانی محصول. GM، HPE GreenLake Cloud Services Commercial Business، HPE. ما با همکاری با راه‌حل‌های منبع باز قابل اعتماد Red Hat، ابر هیبریدی را به روش شما ارائه می‌کنیم.»

استفانی چیراس، معاون ارشد Partner Ecosystem Success، Red Hat می‌گوید: «Red Hat و HPE متعهد هستند که امکان انتخاب و انعطاف‌پذیری بیشتر مشتری را فراهم کنند، زیرا بسیاری از سازمان‌ها به دنبال تسریع تلاش‌های تحول دیجیتال و گسترش فضای ابری ترکیبی خود هستند». مجموعه ابر هیبریدی باز Red Hat یک پایه سازگارتر و مقیاس پذیرتر را برای مشتریان به منظور بهینه سازی عملیات ابری خود، از مرکز داده تا لبه، ارائه می دهد. ما خوشحالیم که با HPE همکاری می کنیم تا فناوری های Red Hat را با پلت فرم HPE GreenLake ادغام کنیم و هر جا که لازم باشد از انتخاب مشتری بیشتر حمایت کنیم.


منبع: https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2022/06/hpe-greenlake-adds-open-source-leader-red-hat-to-expanding-ecosystem.htmlلاس وگاس – 27 ژوئن 2022 – در HPE Discover 2022، شرکت Hewlett Packard (NYSE: HPE) شریک دیرینه خود را اعلام کرد. کلاه قرمز، به اکوسیستم HPE GreenLake می پیوندد. این شرکت‌ها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا خدمات جدید را با فناوری‌های منبع باز پیشگام Red Hat، مانند Red Hat OpenShift، Red Hat Enterprise Linux و Red Hat Ansible Automation Platform ترکیب کنند که همگی در پلتفرم HPE GreenLake مستقر شده‌اند.